İşe girip nasıl bir bilgisayar toplanılabilir?

benyusuuf

Centipat
Yer
Hatay
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ7-3630QM
İntel HD 4000
8gb DDR3 Ram
250GB SSD
1tb HDD
Meslek
Öğrenci
Selamlar. Yaşım 16, elimde beni zar zor götüren bir laptop var ve bu yüzden bunu satıp yazın çalışıp düzgün bir PC toplamak istiyorum. Eğer iş önerecek olursanız onun ortalama kazancıyla toplamamı önerdiğiniz sistem de olursa çok iyi olur. Başkaları için de işe yarar. İş içinse çalışma süresi vs. önemli değil cidden ihtiyacım olduğunu düşündüğüm için her türlü koşula razıyım. Şu anki laptopu da tahminimce 3k ya satarım. Özellikleri: İ7 3. Nesil, İntel HD 4000, 8gb DDR3 RAM. Her türlü öneriye açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar. Yaşım 16, elimde beni zar zor götüren bir laptop var ve bu yüzden bunu satıp yazın çalışıp düzgün bir PC toplamak istiyorum. Eğer iş önerecek olursanız onun ortalama kazancıyla toplamamı önerdiğiniz sistem de olursa çok iyi olur. Başkaları için de işe yarar. İş içinse çalışma süresi vs. önemli değil cidden ihtiyacım olduğunu düşündüğüm için her türlü koşula razıyım. Şu anki laptopu da tahminimce 3k ya satarım. Özellikleri: İ7 3. Nesil, İntel HD 4000, 8gb DDR3 RAM. Her türlü öneriye açığım.
Dostun ilk önce ailene biraz destek çık, ilk maşının hepsini onlara ver, onlarda bir gün anne baba ben bilgisayar Alicam dediğinde anlayışlı olsunlar, gerçi türk halkı o anlayışı göstermez yada verme boşver.

Selam. Yaşım 16, elimde beni zar zor götüren bir laptop var ve bu yüzden bunu satıp yazın çalışıp düzgün bir PC toplamak istiyorum. Eğer iş önerecek olursanız onun ortalama kazancıyla toplamamı önerdiğiniz sistem de olursa çok iyi olur. Başkaları için de işe yarar. İş içinse çalışma süresi vs. önemli değil cidden ihtiyacım olduğunu düşündüğüm için her türlü koşula razıyım. Şu anki laptopu da tahminimce 3K ya satarım. Özellikleri: i7 3. nesil, Intel HD 4000, 8 GB DDR3 RAM. Her türlü öneriye açığım.

18 altı olduğunuz için asgari ücretin altında alırsınız muhtemelen. Yeri rahat olarak da telefoncu yanında çalışabilirsiniz rahattır ve teknolojiye az biraz ilginiz varsa zevklidir. Ama onun dışında ne iş olsa yaparım diyorsunuz garsonluk yapabilirsiniz bu çalıştığınız saate göre ücreti de değişir soru biraz geniş olmuş. Ortalama olarak alırsak aylık 5.500-7000 arasına çalıştırabilirler her gün gitmek kaydıyla pazar izinli olursanız. Bu paraya da 3 ay çalışıp orta üst PC toplarsınız hocam.

Dostum gir 2 ay çalış asgari ücretle paranı oldukca harcamamaya bak 2 ay sonra 15kya yakın paran olur elindeki laptopuda sat güzel bir sistem yaparsın.

Profilime bakınca gözüken PC benim hocam geçen yaz bir markette çalışıp almıştım RTX 2060 16 DDR 4 GB RAM 500 GB SSD var işlemci Ryzen 5500 3,5 ayda falan aldım diye hatırlıyorum 12 13 k arasında bir şeydi şu an 16 17 k falan ederi var çalışın alın ne kadar erken alırsanız o kadar iyi fiyatlar çok çabuk değişiyor ama sana önerim ekran karını 3060 falan al benimki 2060 ama o zaman param yetseydi 3060 alacaktım.

Bence bu yaşlarda yapılabilecek en iyi iş sucu cirakligi. Eğer ortalamanin üzerinde gelire sahip olan insanların oturduğu bölgede su saticisinin yanına girerseniz çok temiz parası var.

Profilime bakınca gözüken PC benim hocam geçen yaz bir markette çalışıp almıştım RTX 2060 16 DDR 4 GB RAM 500 GB SSD var işlemci Ryzen 5500 3,5 ayda falan aldım diye hatırlıyorum 12 13 k arasında bir şeydi şu an 16 17 k falan ederi var çalışın alın ne kadar erken alırsanız o kadar iyi fiyatlar çok çabuk değişiyor ama sana önerim ekran karını 3060 falan al benimki 2060 ama o zaman param yetseydi 3060 alacaktım.
2060lı Pc nasıl 16 17 k etsin o zamanın piyasasıyla şuanın piyasası çok farklı şuan 12 13kya 6600 ya da 3060 var.

Yeni konular

Geri
Yukarı