Isı dağıtım borusunun çok ısınması

RoSenGan

Kilopat
Daha fazla  
Resimde ki turuncu parça aşırı ısınıyor ve laptop kapanıyor ben laptopun başka bir problemini çözerken bu turuncu parçayı eğdim büktüm sanırım sebebi bu. Bu parçanın adı nedir?
1553872266867-2144475422.jpg

Zor bulunur çıkma olması lazım.. İnternetten araştıracaksın usta. Ama dediğim gibi açma bilgisayarı bulamayıp sinirlenip falan.
Oyuna girdiğimde veya chrome'da iki sekme açılı olarak biraz durunca kapanıyor kendinden. Servise götürsem yaparlar mı? Ya da marka model versem aynı parçadan alabilir miyim?

Markanın resmi servisine götürebilirsin. Bir şansını dene. Açma bilgisayarı, bu haliyle maksimum 100 150 lira masraf olacak. Eski bilgisayar birde, ekran kartını yakarsın chipset değişimi 600 lira kitlerler. Sen bilgisayarı toparla. Çantasına koy servise götür. Gerisini onlar halletsin.

Markanın resmi servisine götürebilirsin. Bir şansını dene. Açma bilgisayarı, bu haliyle maksimum 100 150 lira masraf olacak. Eski bilgisayar birde, ekran kartını yakarsın chipset değişimi 600 lira kitlerler. Sen bilgisayarı toparla. Çantasına koy servise götür. Gerisini onlar halletsin.
Tamamdır teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı