Işık muhafızları vandal vs asil vs yağmacı

2 haftadır asil ve Yağmacı Vandal bekliyordum, ama bir türlü gelmedi.
Bende bu süreçte ejder ve kaos başlangıç vandalını aldım.
Şu an hesabımda 3K VP var. Sizce ışık muhafızları vandalını mı alsam? Mağazama yeni geldi. Ya da bu skini alıp 1 hafta kadar iade için bekletsem mi? Yağmacı ya da asil gelene kadar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sizin zevkinize bağlı,ben olsaydım ışık muhafızları vandal alırdım.Ejder vandal alınca çok sıkıyor.Asil de aynı ve eski skinler,ışık muhafızı da biraz eskidi.Ben olsam kaosun başlangıcı alırdım.

2 haftadır asil ve Yağmacı Vandal bekliyordum, ama bir türlü gelmedi.
Bende bu süreçte ejder ve kaos başlangıç vandalını aldım.
Şu an hesabımda 3K VP var. Sizce ışık muhafızları vandalını mı alsam? Mağazama yeni geldi. Ya da bu skini alıp 1 hafta kadar iade için bekletsem mi? Yağmacı ya da asil gelene kadar.

2.daha mantıklı geliyor. ama ışık muhafızları vandalda çok iyi

Asil çok sık gelmiyor ama Yağmacı mutlaka düşer. Sevdiğiniz bir skin varsa bekleyin tabii. Ben Asil'den vazgeçip Köken'i tercih etmiştim. İlk baş fena değil gibiydi ama zamanla hissiyatından soğudum. Sonrasında Asil geldi ve bir daha değiştirmedim. Yani almak olsun diye almayın. Beklediğiniz şeye yönelin.

Asilciler kızıcakta bende asil var sıktı sonra ejder düştü ejder aldim birazcık pişmanlık ama güzel skin amaaa param olsa net yağmacı ışık muhafızı veya da yeni gelen skini alırdım.

Hocam sizin zevkinize bağlı,ben olsaydım ışık muhafızları vandal alırdım.Ejder vandal alınca çok sıkıyor.Asil de aynı ve eski skinler,ışık muhafızı da biraz eskidi.Ben olsam kaosun başlangıcı alırdım.
hocam her ne kadar eski skinler de olsa, onlardaki o atış tokluğu diğer skinler de yok gibi...
mesela bende kaosun başlangıç vandalı var, ama spray yapmakta hem aşırı zorlanıyorum hemde bana bayağa ağır bir silah gibi geliyor, mermi atış hissiyatından dolayı...

ama onun yerine ejder vandal alınca, sesleri daha tok ve kulak acıtmayan cinsten geldiği için kaos u çok nadiren kullanıyorum.

1656518238347.png

mesela hocam bu skoru koas vandalla yapamazdım.

Ben ışık muhafızları alırdım. Çok güzel. Ama siz oynayacaksınız. Keyfiniz bilir.
hocam onun sesleri biraz sert diye almaktan endişe ediyorum doğrusu...

hocam her ne kadar eski skinler de olsa, onlardaki o atış tokluğu diğer skinler de yok gibi...
mesela bende kaosun başlangıç vandalı var, ama spray yapmakta hem aşırı zorlanıyorum hemde bana bayağa ağır bir silah gibi geliyor, mermi atış hissiyatından dolayı...

ama onun yerine ejder vandal alınca, sesleri daha tok ve kulak acıtmayan cinsten geldiği için kaos u çok nadiren kullanıyorum.

Eki Görüntüle 1435641

mesela hocam bu skoru koas vandalla yapamazdım.

hocam onun sesleri biraz sert diye almaktan endişe ediyorum doğrusu...
Doğrudur hocam vuruş hissiyatları pek iyi değil ama alışınca güzel.

Yeni konular

Geri
Yukarı