Işık sızması normal mi?

aydoğan akkoç

Hectopat
Yer
Lüksemburg
IMG_20240201_205707.jpg

Resimdeki ışık sızması normal sayılabilir mi? Sizdeki ışık sızması ne kadar? Ve bu garanti kapsamında değerlendirilebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 2104660

Resimdeki ışık sızması normal sayılabilir mi? Sizdeki ışık sızması ne kadar? Ve bu garanti kapsamında değerlendirilebilir mi?
Sizi rahatsız eden bir durum varsa cevabı tamamen sizde aslında. Geçen günlerde kardeşime laptop aldık mesela çok az bir ışık sızması vardı çok dikkatli bakmadıkça belli bile olmuyor. Sizde ki biraz fazla gibi duruyor belki kameranın yanıltmacası olabilir. Dediğim gibi siz rahatsız oluyorsanız servisle bir görüşün yoksa burda ne yazsak çizsek pek bir şeyi değiştirmez. Sonuçta cihazı siz kullancaksınız.

Kenardan çok ışık sızıyor gibi geldi garanti kapsamina giriyor diye biliyorum.

Her cihazda neden farklı derecelerde ışık sızması var anlamıyorum.

Sizi rahatsız eden bir durum varsa cevabı tamamen sizde aslında. Geçen günlerde kardeşime laptop aldık mesela çok az bir ışık sızması vardı çok dikkatli bakmadıkça belli bile olmuyor. Sizde ki biraz fazla gibi duruyor belki kameranın yanıltmacası olabilir. Dediğim gibi siz rahatsız oluyorsanız servisle bir görüşün yoksa burada ne yazsak çizsek pek bir şeyi değiştirmez. Sonuçta cihazı siz kullancaksınız.

Elimde şu an aynı cihazdan 2 adet var diğerinde en ufak yok. Bu nasıl mümkün olabiliyor.

Her cihazda neden farklı derecelerde ışık sızması var anlamıyorum.

Elimde şu an aynı cihazdan 2 adet var diğerinde en ufak yok. Bu nasıl mümkün olabiliyor.
Şans işi ustam tamamen. Geçenlerde bende kardeşime bir laptop aldım. Ölü piksek veya ışık sızması olmaz umarım diyordum. Allaha şükür ikisi de çıkmadı yani ne olursa olsun bir süreç uğraşmak takip etmek gerekiyor vakit gidiyor. Tabi ki bu değilki uğraşmayalım seni rahatsız ediyorsa hiç düşünmeden çözüm ara.

Kamera ışık sızmasını abartır gözünle karar vermen lazım.

Yani alt kısımlar böyle. Onun dışında diğerleir pek göze çarpmıyor. Cihazımın içinin açılmasını sevmiyorum özellikle servisler. Eski cihazımın USB portunu ezmişler biz yapmadık sizden kaynaklı demişlerdi. İçini açıp ben yaptım sanki.

Şans işi ustam tamamen. Geçenlerde bende kardeşime bir laptop aldım. Ölü piksek veya ışık sızması olmaz umarım diyordum. Allah'a şükür ikisi de çıkmadı yani ne olursa olsun bir süreç uğraşmak takip etmek gerekiyor vakit gidiyor. Tabii ki bu değilki uğraşmayalım seni rahatsız ediyorsa hiç düşünmeden çözüm ara.

Sorun bu kadar pahalı olupta neden bu sorunu çözmemeleri. Çok mantıksız geliyor bunu normal görmeleri.

Yeni konular

Geri
Yukarı