Işık sızması olan Casper Excalibur M. E238FIF-D 23.8" 200Hz 1ms monitör değiştirilmeli mi?

Bütçe
5000 TL

blodles

Kilopat
Daha fazla  
Monitör
Casper Excalibur M.E238FIF-D 23.8" 200HZ 1MS
Merhaba,

Casper Excalibur m. E238FIF-D 23.8" 200Hz monitörü almış bulundum. İade sürem henüz dolmadığından ve iade etme konusunda kararsız kaldığımdan konuyu açmaya karar verdim. Okuduğum kadarıyla IPS panellerde ışık sızma durumu olabiliyormuş benim aldığım monitör de de maalesef bu durum mevcut. Fotoğrafın karanlıkta çekilmesi gerektiğini biliyorum fakat içim rahat etmediği için konuyu bir an önce açıp yorumlarınızı almak istedim. Ekteki görselde ışık sızması olan kısımları işaretledim kabul edilebilir oranda gibi duruyor fakat dikkatimi çektiğinden ister istemez gözüm sürekli o alanlara gitmekte. Bu monitör ile ilgili açılan konulara baktığımda alınmaz şeklinde yorumlar gördüm ve sizin yorumlarınızı almak istedim. Sizce ürünü iade edip farklı bir monitör mü almalıyım? Bu fiyat bandında önerebileceğiniz farklı bir monitör bulunmakta mıdır?

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    35,7 KB · Görüntüleme: 56
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam maksimum 5000 TL'ye kadar alınabilecek bir monitör öneriniz bulunmakta mıdır?

Hocam sizde mevcut ise ışız sızma ve ghosting testlerini paylaşabilir misiniz size zahmet

Yeni konular

Geri
Yukarı