Işık sızması olmayan IPS panel monitör var mı?

AMOLED monitör yok diyen adam benden iyi biliyormuş :D.
Şu listeye bak, bilgilenirsin :).

D-LED ve "" FALD modeller de siyah ekranda arka aydınlatmasını kapatıyor. Bu bilgiyi nedenden uydurdun?
Simdi arkadaşlar bu şahıs bizi bilgilendirdi aydinlandik 2-3 siteden ezber yapmış (DLED ten haberi yoktur büyük ihtimal çalışma prensibini filan bilmez ) masal anlatıyor bilmeyenler inanıyor yazık
Paylaştığı hiçbir monitör AMOLED DEGİL hepsi OLED panel AMOLED yani AM OLED açılımını da yazıyım (onuda anlamaz ya neyse) amoledler oled lerin geliştirilmiş şeklidir bana gore oled daha iyidir Bu arada DLED dediği sey panelde değil çalışma prensibi 😅
Simdi bu şahsın paylaştığı siteden birde gorsel birakicam AMOLED PANEL VARMIŞ YA HANİ
Onada bak bilgilen
Senin gibileri anlatan cok güzel bi söz bırakıyorum
CAHİL İLE SOHBET ETMEK GÜÇTÜR BİLENE ÇÜNKÜ CAHİL NE GELİRSE SÖYLER DİLİNE
@LaMorte
Böylesi 2-3 siteden ezber yapıp burda yalan yanlis bilgilerle insanları yanıltmayın
Bu tip arkadaşları direk profilden engelleyin böylece doğru olandan da şaşmamış olursunuz Hadi sen şimdi LA FONTAİNDEN MASALLARA devam et(tabi bilmeyenlere isi bilen zaten kaale almaz senin gibileri)nasıl olsa ben artık görmeyeceğim ✋
Var. Nano IPS diye geçiyor. Ancak fiyatlar fiyuuu!

Fazla değil. Fotoğrafta normalden çok daha fazla görünür. Gayet normal.
Nano ips adı üstünde ips paneldir

Dosya Ekleri

• 11584E1F-AF92-4594-80E7-ED01E0352069.jpeg
    11584E1F-AF92-4594-80E7-ED01E0352069.jpeg
    54,5 KB · Görüntüleme: 103
Son düzenleme:
IPS panel'den farkı ışık sızmasının yokluğu/azlığıdır.
Nano ips buyrun
İps e gore daha canlı renkler ama glow sorunu ışık sızması bunlar kaçınılmaz
Nano olması daha az ışık sızması anlamına gelmez bunları da yukardaki şahıstan mi duydunuz ? Öyleyse hic şaşırmam 😆

Dosya Ekleri

• 06A020DD-7D91-43AF-AB99-0A27ACD1BD37.jpeg
    06A020DD-7D91-43AF-AB99-0A27ACD1BD37.jpeg
    121,8 KB · Görüntüleme: 92
Nano olması daha az ışık sızması anlamına gelmez (burayı dikkatle okuyun)

Arkadaşım anlamıyor musun? Burada fotoğraf mı daha önemli sence? Gözümüz nano IPS'te olan ışık sızmalarını görmüyor. Yani ışık sızması azalıyor.

Geri
Yukarı