İsim, soy isim ve fotoğrafla ne yapılabilir?

Hiçbir şey yapamaz yapacağı herşey de yasa dışı olur gördüğüm en acemi dolandırıcı taktiği :D sorun olmaz hocam rahat olun

Eğer çok yaygın bir isim ve soyadın yoksa TC kimlik numaranı, Telefon numaranı, Tüm aileni ve ev adresini bulabilir. İsmin ve soyadın yaygınsa bulamaz.

Bu arada bunları bulması sadece 5 dakikasını falan alır, ama eğer bulursa korkmayın. Telefon numarasını rahatsız etmediği sürece bu bilgilerle bir şey yapamaz.

Eğer çok yaygın bir isim ve soyadın yoksa T.C. kimlik numaranı, telefon numaranı, tüm aileni ve ev adresini bulabilir. İsmin ve soyadın yaygınsa bulamaz.

Adım ve soy adım hiç yaygın değil ama T.C. mi nasıl bulur.

Eğer çok yaygın bir isim ve soyadın yoksa T.C. kimlik numaranı, telefon numaranı, tüm aileni ve ev adresini bulabilir. İsmin ve soyadın yaygınsa bulamaz.

Telefonum yok.

Evet ama sosyal medya böyle değil herkes (neredeyse herkes) klavye delikanlısı.

Mesela tarkan, adını ve soy adını, resmi her yerde var. Sanal ortamdaki tüm klavye delikanlıları biliyor. Elon Musk'ın ppsini ve adı soy adı ile Twitter hesabı açıp tüm paramı dağıtıyorum desem ne etki eder mesela? Eğer adına hesap açılırsa ki bu kötü bir şey değil, hesabı rapor edip beni taklit ediyor seçeneğini işaretleyebilirsiniz.
Mesela şu an biz de adını ve soy adını biliyoruz :)

Mesela tarkan, adını ve soy adını, resmi her yerde var. Sanal ortamdaki tüm klavye delikanlıları biliyor. Elon Musk'ın ppsini ve adı soy adı ile Twitter hesabı açıp tüm paramı dağıtıyorum desem ne etki eder mesela? Eğer adına hesap açılırsa ki bu kötü bir şey değil, hesabı rapor edip beni taklit ediyor seçeneğini işaretleyebilirsiniz.

Tamamdır sağ olun ve bir arkadaş T.C. ve ev adresinizi bulabilir demiş gerçekten bulabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı