Isınan modem için ne yapılabilir?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-03-06-23-30-39-08_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2023-03-06-23-30-39-08_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    90,1 KB · Görüntüleme: 15
Nereyi aramam gerek yani.
Netspeed ile önce neden 35 Mbps olan paketinizde 12 Mbps hız tanımlaması yapılmış onu konuşun derim. Yani o yavaşlık modem kaynaklı bir yavaşlık değil Netspeed kaynaklı bir yavaşlık. Ki modemin CPU kullanımı %2 civarlarında yani anormal bir durum da yok.

Netspeed ile önce neden 35 Mbps olan paketinizde 12 Mbps hız tanımlaması yapılmış onu konuşun derim. Yani o yavaşlık modem kaynaklı bir yavaşlık değil Netspeed kaynaklı bir yavaşlık. Ki modemin CPU kullanımı %2 civarlarında yani anormal bir durum da yok.

Peki modemin ısınmasını nedeni nedir nasıl engellerim bir soruna yol açar mı?

Soruna yol açmaz ısınması da gayet normal. Isınıyor diye sorun olsaydı yazın modem açmamak gerekirdi.

Yok önceki modemim hiç isinmamisti önceden UyduNet kullanıyordum ondan galba o yüzden garip geldi.

Soruna yol açmaz ısınması da gayet normal. Isınıyor diye sorun olsaydı yazın modem açmamak gerekirdi.

Hocam Türk Telekom'dan ekip geldi binaya 35 geliyor Netspeed'den eve de modeme kadar geliyor modem in kablosu 9W modem 12 W mis o yüzden isiniyormus doğru kabloyu taktılar 30 aldım ancak modem arızalı dediler modemi iade verdim şimdi yeni modem alacağım yarın modem kurulumu için geleceklermiş.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı