İşinizden memnun musunuz?

BlueMagic

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Yazılımcı olmaya çalışıyor.
Evet soru basit. İşinizden memnun musunuz? Cevabınızı hem ankete oy kullanarak hem de "memnunum - doktorum" veya "memnun değilim - mühendisim" tarzında yorum yaparak katılırsanız çok sağlıklı olur. Gerçekten merak ediyorum Türkiye de iş hayatından memnun olan/olmayan kaç kişi var diye. Keza aynı şekilde eğer katılım çok olursa hangi mesleklerde mutluluk oranı nasıl, bunu da öğrenmiş oluruz.

Ben başlıyorum. Memnun değilim ve fabrikada işçiyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an öğrenciyim, memnun muyum bilemedim. Yazın da muhtemelen bir bilgisayarcıda çırak olacağımı düşünüyorum. Eğer çalışma şartları idare edecek seviyede olursa memnun olurum.

Cidden çok kötü bir durum eğer ki sevmediğiniz bir işte çalışmak ve halen nasıl katlanıyorsunuz aklım almıyor büyük fedakarlık ve bir o kadar da ruhunuza işkence etmek asla böyle bir insan olamam.

@472423 mecburiyet insana her şeyi yaptırır kardeşim...

Tam 5 yıl katlandım. Olayı kısaca anlatmadan önce söylemeliyim ki; arkadaşlar şu anda kazanacağınız 3 kuruş için geleceğinizi mahvetmeyin. Bunu işinden memnun olmayanlar için söylüyorum herkes üzerine alınmak zorunda değil. Okulu sevmiyordum bıraktım 15 yaşında başladım işe, tabii ilk 1 yıl içerisinde aklım başıma geldi ama ailemin kredi borcu olduğu için işten çıkamamıştım yardım etmek zorundaydım tam 5 yıl böyle geçti. Sonra artık iyice bıktım ailemin durumu rahatladığı anda bastım istifayı 20 yaşında çıktım işten, okumaya karar verdim sevdiğim mesleği yazılım mühendisliğini yapmak için YKS çalışıyorum akşama kadar.

Tam 5 yıl katlandım. Olayı kısaca anlatmadan önce söylemeliyim ki; arkadaşlar şu anda kazanacağınız 3 kuruş için geleceğinizi mahvetmeyin. Bunu işinden memnun olmayanlar için söylüyorum herkes üzerine alınmak zorunda değil. Okulu sevmiyordum bıraktım 15 yaşında başladım işe, tabii ilk 1 yıl içerisinde aklım başıma geldi ama ailem borç yaptığı için işten çıkamamıştım yardım etmek zorundaydım tam 5 yıl böyle geçti. Sonra artık iyice bıktım ailemin durumu rahatladığı anda bastım istifayı 20 yaşında çıktım işten, okumaya karar verdim sevdiğim mesleği yazılım mühendisliğini yapmak için YKS çalışıyorum akşama kadar.
dostum sen kazanırsın inandım sana

Yeni konular

Geri
Yukarı