Isırık sonucu telefon ekranında oluşan çatlak büyür mü?

Bizim televizyonun ekranına ufak sert bir şey çarpmıştı, nokta kadar bir şeydi. 2 ay sonunda ekranın o noktasından x ve y koordinatlarına doğru birkaç santim büyüklüğünde çizikler oluşmuştu.

Asıl merak ettiğim telefon 30-40 saniye o basınca nasıl dayanabilmiş? Telefonun markası ne acaba? Nokia 3310?
Analizlerime göre 3310 olma olasılığı yüksek çünkü 40 saniyelik bir dişlemede normal bir akıllı telefonun bataryasına kadar inilebilir. Bu yüzden patlama yaşanır. Şahıs hastaneye gitmek yerine bunu yazıyorsa yüksek ihtimal zaten 3310'dur. Yanılma payım var tabii.

Analizlerime göre 3310 olma olasılığı yüksek çünkü 40 saniyelik bir dişlemede normal bir akıllı telefonun bataryasına kadar inilebilir. Bu yüzden patlama yaşanır. Şahıs hastaneye gitmek yerine bunu yazıyorsa yüksek ihtimal zaten 3310'dur. Yanılma payım var tabii.
Bence de. Bu kadar basınca Iphone ve Samsung zor dayanır. Anca bu kadar basınçtan sağa çıkabilen tek telefon Nokia 3310 olur.

Bence de. Bu kadar basınca iPhone ve Samsung zor dayanır. Anca bu kadar basınçtan sağa çıkabilen tek telefon Nokia 3310 olur.

Hocam bir istisna var. Dedemin Samsung J7 Grand Prime telefonu ne olursa olsun kırılmıyor. Aynı şekilde babamın ASUS ZenFone (Numarayı unuttum) telefonuda zırhlı statüde.

Telefonu fırlatan, yumruk atan, yerden yere vuranı bile gördüm de ısıranı ilk defa duyuyorum.

Resim atabilir misiniz?

Geri
Yukarı