Isırık sonucu telefon ekranında oluşan çatlak büyür mü?

Benzer değil özenti ile aynı açılmış bir konu amacı ilgi çekmekti ve amacına ulaştı tebrik ederim.

Hocam bir istisna var. Dedemin Samsung J7 Grand Prime telefonu ne olursa olsun kırılmıyor. Aynı şekilde babamın ASUS ZenFone (Numarayı unuttum) telefonuda zırhlı statüde.
O zaman hepsini dünyanın en yüksek gökdeleni olan Burj Khalifa'nın en yüksek noktasından aşağıya bırakalım hangisi sağlam kalırsa o kazanır. (Ben Nokia 3310'a oy veriyorum.)

O zaman hepsini dünyanın en yüksek gökdeleni olan Burj Khalifa'nın en yüksek noktasından aşağıya bırakalım hangisi sağlam kalırsa o kazanır. (Ben Nokia 3310'a oy veriyorum.)
3310 ezici bir galibiyetle, Vahap Şanal'ın Magnus Carlsen'in filini 4 hamlede aldığı gibi kazanır.

3310 ezici bir galibiyetle, Vahap Şanal'ın Magnus Carlsen'in filini 4 hamlede aldığı gibi kazanır.
Bence zırhlı olan her şey artık Nokia 3310'un malzemesiyle yapılmalı. Böyle sağlam bir malzemeyi başka nerede bulabilirler ki?

Bence zırhlı olan her şey artık Nokia 3310'un malzemesiyle yapılmalı. Böyle sağlam bir malzemeyi başka nerede bulabilirler ki?
Yerli ve milli tankımız ile Nokia 3310'un plastiğini kaynatıp malum insanın arabasını kaplayabiliriz. İstese de çıkamaz.

Hocam resim atın biraz daha gülelim konu kilitlenefek yoksa.

Yerli ve milli tankımız ile Nokia 3310'un plastiğini kaynatıp malum insanın arabasını kaplayabiliriz. İstese de çıkamaz.
O arabayla da Suriye'ye savaşa gidebilir Türk insanımız. (Acaba daha ne kadar abartabiliriz.)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…