İşitme engelli olduğum için oyunlarda ses kasamıyorum

TGRDMZ

Decapat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Ben işitme engelliyim sağ kulağım implant oldu ameliyat ile sağ kulağım duyuyor, sol kulağım hiç duymuyor denecek kadar az duysam da anlamıyorum. Şimdi ben oyunlarda nasıl ses kasabilirim? Bu arada işitme cihazı couchler markası, bir alet var bilgisayara bağlanabiliyorum telefona da Bluetooth'la bağlanabiliyorum. Bilgisayarda sağ duyabiliyorum ama sol yok ses mono ses yaptım iki taraftan da duyayım. Valorant'ta nasıl ses kasabilirim sol kulağım duymuyor. (ameliyat olmam gerekiyor).

Ben işitme engelliyim sağ kulağım implant oldu ameliyat ile sağ kulağım duyuyor, sol kulağım hiç duymuyor denecek kadar az duysam da anlamıyorum. Şimdi ben oyunlarda nasıl ses kasabilirim? Bu arada işitme cihazı couchler markası, bir alet var bilgisayara bağlanabiliyorum telefona da Bluetooth'la bağlanabiliyorum. Bilgisayarda sağ duyabiliyorum ama sol yok ses mono ses yaptım iki taraftan da duyayım. Valorant'ta nasıl ses kasabilirim sol kulağım duymuyor. (ameliyat olmam gerekiyor).

Fortnite'ta ayar sayesinde ayak seslerini ekranda gosteriyor. Valorant hakkında bir bilgim yok.

Biliyorum Fortnite'de sıkıntı yok, ama Valorant'ta nasıl ses kasacağım.

Valorant Rankım plat olacak az kaldı benim ses kasabilmem lazım.

Biliyorum Fortnite'de sıkıntı yok, ama Valorant'ta nasıl ses kasacağım.

Valorant rankım plat olacak az kaldı benim ses kasabilmem lazım.

Valorant fazla oynamadıgım icin yanlış bir bilgi vermek istemiyorum. Fakat DP hızlıysa eğer sağ taraftaki sesleri duyabiliyorsan sadece ekranını aralıklarla dondur. Sol taraf sağ geçsin ve bu sekilde adamları duyabilirsin buyuk ihtimal.

Mono yaparsan ses kasamassın stereo yapman lazım. Ya da bir program olması lazım mono ses ama sadece bir kulağa stereo veren cinsten. Realtek Audio Driver'da yapılabiliyordu diye biliyorum. Uzun zaman oldu..

Valorant fazla oynamadıgım icin yanlış bir bilgi vermek istemiyorum. Fakat DP hızlıysa eğer sağ taraftaki sesleri duyabiliyorsan sadece ekranını aralıklarla dondur. Sol taraf sağ geçsin ve bu sekilde adamları duyabilirsin buyuk ihtimal.
Onu denedim oluyor sayılır ama, bi an soldakini duymuyorum falan bazen olmuyor.

Geri
Yukarı