İslam'a göre kendini kadavra olarak bağışlamak caiz mi?

Konuyla alakasız da niye bu kadar konu kilitlenmesi taraftarısınız, düzgünce tartışın işte ne bu dikta fikirler böyle "konuyu kilitle", "konu din tartışmasına gidiyor", "moderatörler niye hala kitlenmedi" bu kadar insanların fikirlerine karşıysanız niye böyle forumlara giriyorsunuz?

Biat kültüründen midir bilmiyorum ama son zamanlarda iyice fazlalaştı!

Konuyla alakasız da niye bu kadar konu kilitlenmesi taraftarısınız, düzgünce tartışın işte ne bu dikta fikirler böyle "konuyu kilitle", "konu din tartışmasına gidiyor", "moderatörler niye hala kitlenmedi" bu kadar insanların fikirlerine karşıysanız niye böyle forumlara giriyorsunuz?

Konu ile alakası yok ama bir iki bir şey yazayım. Böyle "konu kilitlensin" diye ortalığı velveleye veren bir grup insan var ha. Hayret ediyorum onlara. Psikologlar bir araştırma yapsınlar bunlar hakkında. Çok enteresan bir hastalık bence.

Sosyal'de din konusunda "tartışma" dönen her konu kavgaya dönüyor, bu yüzden kilitlensin istiyoruz. Biraz gezinirseniz siz de fark edersiniz. Kimse "tartışılmasın" demiyor, kavgaya dönsün istemiyoruz. Bu yüzden raporluyoruz zaman zaman. :)

Hocam vallahi genelde iş kavgaya evrimleşiyor onun için ancak Moderatörler kitleme gereği duymadı son karar onların benim edebileceğim bir laf yok.
Gerekli cevabı verdim konudan ayrıldım zaten sabote ne alaka onu anlamadım neyse.
@Ivar Lothbrok

Biat kültürü mü? :D aynen hocam biat kültürü fikirlere karşı falan olduğum yok sadece insanca öneride bulundum diğer arkadaşın dediği gibi bir sabote durumu da yok insanca belirttim moderatörler de gerek duymadı zaten üstüne de diyebileceğim bir şey olmadığını belirtip konudan ayrıldım biat kültürü ne alaka neye biat etmişim ben anlayamadım?
Konu ile alakası yok ama bir iki bir şey yazayım. Böyle "konu kilitlensin" diye ortalığı velveleye veren bir grup insan var ha. Hayret ediyorum onlara. Psikologlar bir araştırma yapsınlar bunlar hakkında. Çok enteresan bir hastalık bence.
Konular bazen bir oyun tartışması iken bile dini, ırki tartışmalara dönüyor bende izlenimlere göre moderatörlere böyle bir çağrı yaptım sanki konuyu kendi elimle kapatmışım gibi laf ediyorsunuz velveleye falan verdiğim yok neyse artık uzatmaya gerek yok ister anlayın ister anlamayın size kalmış.
Sosyal'de din konusunda "tartışma" dönen her konu kavgaya dönüyor, bu yüzden kilitlensin istiyoruz. Biraz gezinirseniz siz de fark edersiniz. Kimse "tartışılmasın" demiyor, kavgaya dönsün istemiyoruz. Bu yüzden raporluyoruz zaman zaman. :)
Anlamazlar reis anlamazlar biz biat kültürüne sahibiz ayrıca bizi psikologlar incelemeli ne garip yaratıklarız ya insan bile değiliz biz fikrimizi belirtince sabotajcı oluruz. (!) :)

KEKW.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı