Çözüldü İşlemci 0.39 GHz'de sabitleniyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

REapex

Hectopat
Yer
İstanbul/Ataşehir
Daha fazla  
Arkadaşlar laptopumda bir sorun var. Isınınca mı artık bilemedim Roblox'da bile kasıyor. Sebebini görev yöneticisinden buldum. İşlemcim 0.39 GHz'de takılıyor sonra düzeliyor. Ama çoğu oyunda da oluyor. Valorant'ta da oluyor, LoL'de de, sorunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Makine çok ısınıyor kendini soğutamıyor havalarında maşallahı var tabii etkisi var termal macununu yenile güzel bir de soğutucu al problem çözülür.
Termal macunları yeniledin mi ve çok ısınıyor mu?
Benim işlemcinin temel hızı 1.80GHz ama ben Turbo Boost yaptığım için 3.80 GHz kadar bazen çıkıyor.
Roblox'da da 60 FPS 58 57 FPS falan oluyor hatta şu an GTA 5 indiriyorum :D
Senin sorunun ısınma da olabilir kardeşim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar laptopumda bir sorun var. Isınınca mı artık bilemedim Roblox'da bile kasıyor. Sebebini görev yöneticisinden buldum. İşlemcim 0.39 GHz'de takılıyor sonra düzeliyor. Ama çoğu oyunda da oluyor. Valorant'ta da oluyor, LoL'de de, sorunu nasıl çözebilirim?
ThrottleStop indirin. Google'a ThrottleStop yazın. İlk çıkan siteden indirin. RAR'dan çıkartın. Programı çalıştırın. Ardından ana ekrandan BD PROCHOT tikini kaldırın. Sorun çözülecektir.

E bu bir programlamı düzelecek :XD ya sorun ısınmaysa
sistemin azıcık düşük ama ben robloxta kasacağını düşünmüyorum
yada varolant lol de

Makine çok ısınıyor kendini soğutamıyor havalarında maşallahı var tabii etkisi var termal macununu yenile güzel bir de soğutucu al problem çözülür.

Çözüm
ThrottleStop indirin. Google'a ThrottleStop yazın. İlk çıkan siteden indirin. RAR'dan çıkartın. Programı çalıştırın. Ardından ana ekrandan BD PROCHOT tikini kaldırın. Sorun çözülecektir.

Emin misin?

Aynnen bende öyle yaptım

Yeni konular

Geri
Yukarı