İşlemci 4 çekirdek fakat MSConfig'de 2 olarak gözüküyor

YT_LegenD

Decapat
Daha fazla  
Ben PC'ye işlemci aldım aygıt yoneticisinde 4 çekirdek gözüküyor fakat MSConfig'de işlemci kilidinde maksimum 2 yazıyor. Formatla geçer mi?

Biosunuzda Fabrika ayarlarına döndür tarzı bi yazı olur en üst sag kösededir düz biçimdeyse yazılar üst segmen yoksa en alttadır youtube'da bios sıfırlama hakkında bilgilerde war format öncesi bi bios sıfırlayın düzelicektir dediginiz gibi sanal çekirdek yoksa o işlemcide kullanmadıgım bir işlemci ama bios kaynaklı görünüyor sorununuz.

Formata gerek yok BIOS sıfırla menüden yapamıyorsan BIOS pilini çıkar 2-3 dakika bekle sonra tekrar tak başlat BIOS sıfırlanmış olacaktır.

Yok zaten format atacağım da düzelir mi?

Bu kisimda herhangi bir ayarlama mevcut mu? Cekirdek sayisina sinirlama koymus olabilir misiniz? Tik isareti varsa kaldirin.

Hocam yaptım zaten.

Biosunuzda fabrika ayarlarına döndür tarzı bir yazı olur en üst sag kösededir düz biçimdeyse yazılar üst segmen yoksa en alttadır YouTube'da BIOS sıfırlama hakkında bilgilerde war format öncesi bir BIOS sıfırlayın düzelecektir dediginiz gibi sanal çekirdek yoksa o işlemcide kullanmadıgım bir işlemci ama BIOS kaynaklı görünüyor sorununuz.

Biliyorum hocam yaptım.

Dosya Ekleri

• IMG_20230118_140700.jpg
    IMG_20230118_140700.jpg
    119 KB · Görüntüleme: 20

Geri
Yukarı