İşlemci alarmı diye bir şey var mı?

kaanxmia

Decapat
Daha fazla  
Dostlar bugün AMD Ryzen 5 5500 işlemci satın aldım Vatan'dan. İşlemcimi taktırmak için daha önce götürdüğüm bir bilgisayarcıya götürdüm. Uzun yıllardır hizmet veriyorlar. İşlemcimi taktırdıktan sonra işlemci kutusunun yanında böyle bir şey fark ettim. Bu tam olarak ne oluyor? Bana bir kişi işlemci alarmını sökmüşler dedi bilen varsa yardımcı olabilir mi?

16776019408441524413189405912875.jpg
16776019514536831516453275654101.jpg

Bir tür alarm etiketi. Ürün çalınmasın diye takılan bir etiket, satın aldığınızda kasada devre dışı bırakılıyor.

Yok ürünle alakalı birşey değil zaten bu. Vatan Bilgisayar'daki çoğu üründe vardır zaten bu. Dediğim gibi ürünler çalınmasın çantaya falan atmasın insanlar diye yapıştırdıkları güvenlik önlemi. Çalmaya çalışırsan kapıdan geçerken alarm ötüyor. Aldıktan sonra kasada bir cihazdan geçiriyorlar ve bu devre dışı kalıyor. Ondan sonra istersen sök at istersen üstünde kalsın hiç bir önemi yok.

C
Yok ürünle alakalı birşey değil zaten bu. Vatan Bilgisayar'daki çoğu üründe vardır zaten bu. Dediğim gibi ürünler çalınmasın çantaya falan atmasın insanlar diye yapıştırdıkları güvenlik önlemi. Çalmaya çalışırsan kapıdan geçerken alarm ötüyor. Aldıktan sonra kasada bir cihazdan geçiriyorlar ve bu devre dışı kalıyor. Ondan sonra istersen sök at istersen üstünde kalsın hiç bir önemi yok.
Çok teşekkür ederim içim rahatladı gerçekten.

Yeni konular

Geri
Yukarı