İşlemci çalışır mı?

Snoop TOK

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Yalova
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus Prime A320M-K
Ryzen 5 1600AF
Kioxia 500 GB M.2 SSD
12 GB RAM
RX 580 8GB
Thermaltake 550 Watt Yarı Modüler PSU
Zalman Z11 NEO
Meslek
Ticaret, Öğrenci
Letgo' da işlemci satıyordum 20TL' ye i3 550 yarın arkadaş alacak fakat bugün işlemciyi kontrol etmek istedim alttaki herhal direnç kısmında bir kırık var elimde anakart yok deneyemiyorum açıkçası çalışmayan bir ürünü de vermek istemiyorum. İşlemci çalışır mı?
2020-05-07 21.47.33.jpg

1588877516192.png

Bende de o yeşilli PCB kısmında küçük bir çizik olan eski Intel bir işlemci vardı. Piyasası 60 liraydı ancak 20 liraya satmıştım, alan kişi söyledi, çalışmıştı. Biraz şans işi galiba.

Bende de o yeşilli PCB kısmında küçük bir çizik olan eski Intel bir işlemci vardı. Piyasası 60 liraydı ancak 20 liraya satmıştım, alan kişi söyledi, çalışmıştı. Biraz şans işi galiba.
PCB' de çizik olsa sıkıntı olmuyor biliyorum ama üzerindeki dirençe benzettiğim parça olunca burada başına gelen olmuştur belki diye yazdım.

Şimdi hocam o parçanın oraya keyfiye konulduğunu sanmıyorum ama yine de çalışma olasılığı var.
Ben de keyfi olmadığının farkındayım ama belki denk gelen olmuştur çalıştığına.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı