Diğer İşlemci değişimi FPS arttırır mı?

Mobil işlemci değiştirecek iseniz, yeni işlemcinin eskisi ile aynı tdp değerine sahip olmasına dikkat edin. Daha yüksek tdp değerli bir işlemcinin sıkıntı yaratma ihtimali var.

Mobil işlemci değiştirecek iseniz, yeni işlemcinin eskisi ile aynı tdp değerine sahip olmasına dikkat edin. Daha yüksek tdp değerli bir işlemcinin sıkıntı yaratma ihtimali var.
Aynı hocam. 35W yeni aldığım da 35W Sorun yok değil mi?

Bu sitede ana kartının desteklediği işlemcileri sıralamışlar.
Hocam, destekliyor yani bir sıkıntı yok doğru mudur? çünkü çoktan siparişi verdim.

Aynı hocam. 35W yeni aldığım da 35W sorun yok değil mi?

Hocam, destekliyor yani bir sıkıntı yok doğru mudur? Çünkü çoktan siparişi verdim.

Güç tüketimi ve anakart destekliyor bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. Ayrıca sizden rica olarak belirli oyunlarda FPS değerlerinizi paylaşır mısınız sonucu merak ediyorum.

Güç tüketimi ve anakart destekliyor bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. Ayrıca sizden rica olarak belirli oyunlarda FPS değerlerinizi paylaşır mısınız sonucu merak ediyorum.
Hocam işlemci aliexpress'den sipariş verdim, yaklaşık 15-20 gün sonra elimde olacak işlemciyi sorunsuz bir şekilde çalıştırdıktan sonra size geri dönüş sağlayacağım bunu unutmayın.

Hocam işlemci elime ulaştı ve sorunsuz taktım, bilgisayar açılış hızı vs hepsi hızlandı kullanımı rahatlattı. bazı oyunlarda ciddi fps artışı gördüm, Örnek Minecraft,Zula gibisinden daha oyun deneyemedim Orta ayarlarda Euro truck simulator 20+ Fps 😟 Assetto corsa 30 Fps hocam 30 üstü çıkmıyor vsync kapalı olmasına rağmen 30 üstü göremiyorum. @kankabenmuck
Screenshot_1.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı