İşlemci değişimi sonrası performans düşüşü

kadirtarhan

Centipat
Daha fazla  
İyi bayramlar benim bilgisayarın işlemcisini çıkarttım daha iyi bir işlemci taktım mavi ekran geliyordu. Sonra önceki işlemciyi taktım FPS bayağı düştü. Ekran kartını çıkarttım taktım FPS yine de çok düştü. Nasıl eski haline geri döndürebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows kurulurken tam bitecekken tekrar sıfırlaniyor hangi bölümde USB yi çekçem
USB çekmen için 10sn geri sayım olması gerekiyor ama Windows kurulumda birkaç kez yeniden başlayabilir. Herşey bittikten sonra çekersin. (Ne zaman çekeceğini bende bilmiyorum ama anlarsın çekeceğin zamanı. Hiç olmadı Youtube'den bak adamlar ne zaman çekiyor diye)
Windows kurulurken tam bitecekken tekrar sıfırlaniyor hangi bölümde USB yi çekcem
Sıfırlandığında tekrar mı kurulum en baştan başlıyor?

USB çekmen için 10sn geri sayım olması gerekiyor ama Windows kurulumda birkaç kez yeniden başlayabilir. Herşey bittikten sonra çekersin. (Ne zaman çekeceğini bende bilmiyorum ama anlarsın çekeceğin zamanı. Hiç olmadı Youtube'den bak adamlar ne zaman çekiyor diye)

Evet ama bu sefer yaptım galiba

Format tamamlandı şimdi ekran çözünürlüğü 1024x768 oldu nasıl sürücüleri guncellerim
EywAllah düzeldi sağ olun SonOyuncu'da eskide formattan önce yere düştüğümde 60 FPS alıyordum şimdi 1200 FPS çok sağ olun

Dosya Ekleri

• IMG_20210514_184802.jpg
    IMG_20210514_184802.jpg
    55,8 KB · Görüntüleme: 32
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı