İşlemci değişiminden sonra oyunlarda sistem donuyor ve yeniden başlıyor

cekicek31

Hectopat
Daha fazla  
RAM
32gb 3200mhz+
Arkadaşlar, Ryzen 3 3100'den R7 5700X'e geçtim. BIOS Update chipset driverları ve diğer her şeyi kurmama rağmen oyunlarda sistem donuyor ve 3-4 dakika sonra restart atıyor sizce sorunum ne olabilir?

Hocam bende PSU'dan şüpheleniyorum ama işlemci değiştirdikten sonra Windows sistemini tekrar yüklemen daha iyi olur. Benzer bir sorun başıma geldi işlemci değiştirdikten sonra eski sistemi açtım ama aşırı yavaştı sanki Intel Pentium kullanıyordum temiz Windows kurulumu yaptım düzeldi. Sorun düzelse bile bence o PSU'yu en kısa sürede değiştirin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bende PSU'dan şüpheleniyorum ama işlemci değiştirdikten sonra Windows sistemini tekrar yüklemen daha iyi olur. Benzer bir sorun başıma geldi işlemci değiştirdikten sonra eski sistemi açtım ama aşırı yavaştı sanki Intel Pentium kullanıyordum temiz Windows kurulumu yaptım düzeldi. Sorun düzelse bile bence o PSU'yu en kısa sürede değiştirin.

Güç seçeneklerini Ultra performanstan dengeliye çektim şimdilik kapanma kalmadı bence de sonuç PSU'ya gidiyor.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı