İşlemci fanı nasıl takılır?

Senin elinde bir adet o resimdeki deliklere gelecek şekilde dikdörtgen bir metal parçası veya sert plastikten yapılmış bir parça olması gerekiyor. O parça anakartın arkasına takılıyor.

1644266902011.png
Buna benzer bir parça olması gerekiyor. Bunu kasanın arka kapağını açıp o attığın resimdeki deliklere denk gelecek şekilde yerleştireceksin. Tabi yerinde durmayabilir eğer amd stok fan takıyorsan. O yüzden arkadan birinin bunu tutup fanın vidalarını bu resimde gördüğün yuvalara oturtacaksın.

Eki Görüntüle 1298829Buna benzer bir parça olması gerekiyor. Bunu kasanın arka kapağını açıp o attığın resimdeki deliklere denk gelecek şekilde yerleştireceksin. Tabi yerinde durmayabilir eğer amd stok fan takıyorsan. O yüzden arkadan birinin bunu tutup fanın vidalarını bu resimde gördüğün yuvalara oturtacaksın.
Bu parça anakartın kutusundan mı çıkacak?

Normal şartlarda takılı geliyor zaten. Eğer hazır sistem ise fanı sökerken kasanın diğer yanına düşmüş olabilir.

Normal şartlarda takılı geliyor zaten. Eğer hazır sistem ise fanı sökerken kasanın diğer yanına düşmüş olabilir.
Yani kasanın arkasını açtığımda braket orada mı oalcak?
Eki Görüntüle 1298829Buna benzer bir parça olması gerekiyor. Bunu kasanın arka kapağını açıp o attığın resimdeki deliklere denk gelecek şekilde yerleştireceksin. Tabi yerinde durmayabilir eğer amd stok fan takıyorsan. O yüzden arkadan birinin bunu tutup fanın vidalarını bu resimde gördüğün yuvalara oturtacaksın.
Teşekkür ederim yaptık. Dereyi görmeden paçayı sıvadım. Alttaki 2 vida oldu. Üstteki 2 vida olmadı. 2.kez mesajı düzenliyorum. Oldu. Yardım eden herkesi teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı