İşlemci fanı nereye takılmalı?

egeda

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle iyi günler. Bilgisayar toplamaya başladım ve elime az önce ilk parça olarak kasa geldi. Arkasında 1 fan üstünde 1 fan ve önünde 1 fan bulunmakta. İşlemcime Hyper 212 Evo aldım ve nereye takacağımı şaşırdım. Arkadaki tahliye fanını öne takıp işlemci fanını arkaya mı takmak mantıklı, hoş tahliye fanı öne takılır mı bilmiyorum bir sorum bu. Öbür seçenek işlemci fanını direk üstteki fanın yanına mı monte etmek mantıklı. İkinci sorumda buradan çıkıyor zaten Z11 Neo'nun üstünü açmak mümkün mü? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaki tahliye fanını öne takıp işlemci fanını arkaya mı takmak mantıklı, hoş tahliye fanı öne takılır mı bilmiyorum bir sorum bu. Öbür seçenek işlemci fanını direk üstteki fanın yanına mı monte etmek mantıklı
İşlemci fanını nereye takmayı planlıyorsun? Adı üstünde "işlemci fanı", işlemciye takacaksın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı