İşlemci fanı önerisi

Sahınnnn

Hectopat
Son düzenleyen: Moderatör:
Benim elimde Cooler Master var 100' TL'ye verebilirim.

Elimde i5 3470 var 3.6 GHz'da kullanıyorum Max 100 TL olmak üzere fan önerebilir misiniz bu iş görürmü acaba termal macun olarak bunu kullanacağım Xıgmatek Powerful Thermal Macun fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Telefon numarama mesaj ya da buradan mesaj atarsan sevinirim.
Model söylemeniz lazım. Her CoolerMaster iyi diye bir kaide yok.
Ramtechden her anlamda iyi olacağı kesindir.

Telefon numarama mesaj ya da buradan mesaj atarsan sevinirim.

Ramtechden her anlamda iyi olacağı kesindir.
Arkadaşın ürününe bir göz atın. Ramtech gibi bir Çin merdivenaltı üreticisinden daha iyi ve daha uzun ömürlü. Arkadaşa uygun soket uyumuluğu var ise direkt irtibata geçin derim.

Arkadaşın ürününe bir göz atın. Ramtech gibi bir Çin merdivenaltı üreticisinden daha iyi ve daha uzun ömürlü. Arkadaşa uygun soket uyumuluğu var ise direkt irtibata geçin derim.
Aparatları mevcut elimde.
Elimde i5 3470 var 3.6 GHz'da kullanıyorum Max 100 TL olmak üzere fan önerebilir misiniz bu iş görürmü acaba termal macun olarak bunu kullanacağım Xıgmatek Powerful Thermal Macun fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Almayı düşünüyor msusun?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı