İşlemci fanının çok ses çıkarması PSU'dan mı kaynaklı?

Daimasen

Decapat
Selamun aleyküm, öncelikle işlemci fanın çok ses çıkarması PSU'dan kaynaklanıyor mu? İşlemci fanın ayağı kırıldı, onu taktım, yine de CPU boştayken 85-100 arası sıcaklık veriyordu. Ben de hemen değiştirdim, taktiğım çok ses çıkarıyor ama boştayken bir de kıştayız yani 35 dereceyi buluyor, benim asıl sorum PSU'dan mı alakalı işlemci fanın ses çıkartıyor olması? Çok ses çıkarıyor uçak sesi ama kasayı buz gibi yapıyor, PSU az ısınıyor Casper 250 Watt eski PSU. Yardımcı olursanız sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Selamun aleyküm, öncelikle işlemci fanın çok ses çıkarması PSU'dan kaynaklanıyor mu? İşlemci fanın ayağı kırıldı, onu taktım, yine de CPU boştayken 85-100 arası sıcaklık veriyordu. Ben de hemen değiştirdim, taktiğım çok ses çıkarıyor ama boştayken bir de kıştayız yani 35 dereceyi buluyor, benim asıl sorum PSU'dan mı alakalı işlemci fanın ses çıkartıyor olması? Çok ses çıkarıyor uçak sesi ama kasayı buz gibi yapıyor, PSU az ısınıyor Casper 250 Watt eski PSU. Yardımcı olursanız sevinirim, şimdiden teşekkürler.
Basit CPU fanini durdur hala ses geliyorsa o yapmıyordur geliyorsa o yapıyordur.

Elle durdurulmaz o kimse durduramaz sizin dediğiniz sanırım sys fan durduruluyor ama işlemci fanı durdurulmaz maalesef veya silent modu varmı her pcde başım ağrıdı yemin ediyorum uçak helikopter iş makinaları birleşmiş anca o kadar ses çıkartır beynimde tümör oluşturucak neredeyse☺️

Elle durdurulmaz o kimse durduramaz sizin dediğiniz sanırım sys fan durduruluyor ama işlemci fanı durdurulmaz maalesef veya silent modu varmı her pcde başım ağrıdı yemin ediyorum uçak helikopter iş makinaları birleşmiş anca o kadar ses çıkartır beynimde tümör oluşturucak neredeyse☺
Neden ben fani elim ile durduruyorum sadece fan yaprağını kırmamaya dikkat et. Yani sesi anlamanın başka yolu CPU fanın bağlantısını çek.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı