İşlemci oyunda 100 derece oluyor

Bütçe
1500 tl

falcon08

Zeptopat
Anakart
MSI z590 pro wifi
Selam daha 2 gün önce topladigim bilgisayarımdaki işlemci boşta 30 ile 60 arasında Valorant'a girince 100'e kadar çıkıyor işlemcim i5 11600K normal midir normal değilse daha iyi sogutabilecek bir fan önerebilir misiniz?

Hocam termal macun ve stok fan sorunu yeni bir fan ve termal macun işinizi çözecektir bilgisayarı öyle kullanmayın işlemcinizi yakabilirsiniz iyi günler.

Hocam benim işlemcim oyunda 65 derecenin üstüne çıkmıyor kesinlikle iyi bir soğutma almanız lazım. Intel soğutucu çok bilgim yok AMD işlemci kullandığımdan dolayı ama sizin için internette bir araştırma yapayım.

Hocam şu konuya bakmanızı öneririm.

Kardeşim onu bunu al demeden önce bir araştırın. Soğutucu montajı düzgün yapılmamıştır. Söküp, var ise macun sürüp düzgünce montajlayın.

Selam daha 2 gün önce topladigim bilgisayarımdaki işlemci boşta 30 ile 60 arasında Valorant'a girince 100'e kadar çıkıyor işlemcim i5 11600K normal midir normal değilse daha iyi sogutabilecek bir fan önerebilir misiniz?

Soğutucu bloğunun alt kısmındaki etiketi çıkarttınız mı?

İşlemci soğutucusu kule tipi mi normal soğutucu mu? Ve termal macunu yeni mi?
Termal macun yeni kule tipi fan

Soğutucu bloğunun alt kısmındaki etiketi çıkarttınız mı?
Evet çıkarttım

Hocam şu konuya bakmanızı öneririm.

Hocam baktım da daha bütçe dostu birşeyler yokmudur ?

Son düzenleme:
Termal macun yeni kule tipi fan

Evet çıkarttım

Hocam baktım da daha bütçe dostu birşeyler yokmudur ?
Hocam dediğim gibi ben çok anlamıyorum daha önce bi arkadaşın attığı konuyu buldum bide isterseniz işlemci modelinizi yazıp uygun fiyatlı soğutucu istiyorum diye konu açarsanız daha iyi bilen arkadaşlar size yardımcı olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı