Oyunda işlemci kullanımı %100 oluyor

Mehmet Efe k

Centipat
Daha fazla  
RAM
Ram 4 GB
CPU %100 ekran kartı uyuyor, LoL oynuyorum işlemci %100 kullanılıyor bir anda, skiller geç gidiyor görev yöneticisine giriyorum Alt Tab atıp bir bakıyorum %100 FPS düşmesi artıyor, oyun kasıyor zevk alamıyorum.

CPU %100 ekran kartı uyuyor, LoL oynuyorum işlemci %100 kullanılıyor bir anda, skiller geç gidiyor görev yöneticisine giriyorum Alt Tab atıp bir bakıyorum %100 FPS düşmesi artıyor, oyun kasıyor zevk alamıyorum.

Muhtemelen sistem artık yetersiz kaldığından şişiyor.

Youtube' de bulunan çözüm videolarını deneyebilirsiniz. Durum çok kötü değilse çözüm getirir mutlaka. Ama bir an önce SSD'ye geçin.

İşlemciniz nedir?

YouTube'da bulunan çözüm videolarını deneyebilirsiniz. Durum çok kötü değilse çözüm getirir mutlaka. Ama bir an önce SSD'ye geçin.

SSD kullanıyorum zaten ama neden bilmiyorum CPU %100

Çözümü veriyorum: LoL'de grafikleri en düşükten ortaya çekin işlemci %50 kullanıma düşüyor ve ekran kartı uygulamasından LoL'ün kayıtlı olduğu yeri açıp LoL uygulmasının bellek saatini fulleyin kenar yumuşatma ve karakter ana hatlarını oyun ayarlarından açın FPS'i bilgisayarınıza göre sabitleyin oyun uzadıkca fazla FPS vermek için kendini yormasın.

Dosya Ekleri

• resim_2022-01-13_232652.png
    resim_2022-01-13_232652.png
    659 bayt · Görüntüleme: 28

Geri
Yukarı