İşlemci oyunda 83 derece olması normal mi?

Battlefield 1 ve 5'te Ultra da 85 falan oluyor.

Yani kule tipi soğutucu yu takmak biraz zor, ucuz sıvı soğutma öneriniz var mı?

Bir de kule tipi fanı taktıktan sonra fazla sıkışmış herhalde neden öyle bilemedim kenarlarından Mac'ın taşmış hep işlemciden anakarta doğru. Şimdi yeni aldığım işlemciyw taksam kenarlarından taşarsa temizlemek sıkıntı pinlere kadar iniyor.

Macunu kart yardımıyla yüzeyi kapatacak kadar ince şekilde sürerseniz taşma yapmaz hocam. Çok macun sürüldüğü takdirde taşma yapar.

Macunu kart yardımıyla yüzeyi kapatacak kadar ince şekilde sürerseniz taşma yapmaz hocam. Çok macun sürüldüğü takdirde taşma yapar.

Çok sürmüyorum zaten 5 yıldır aynı şekilde sürüyorum sanırım fan aşırı sıkı takılıyor çok sert biçime bastırarak yerine oturtuluyor ondan taşıyor benim fikrim, işlemciye zarar gelecek diye takmıyor fanı çğnkü bir de aşırı baskı uygulama gerekiyor fank yerine otururken sizce bir sıkıntı olur mu işlemci üstüne baki uygularsam?

Çok sürmüyorum zaten 5 yıldır aynı şekilde sürüyorum sanırım fan aşırı sıkı takılıyor çok sert biçime bastırarak yerine oturtuluyor ondan taşıyor benim fikrim, işlemciye zarar gelecek diye takmıyor fanı çğnkü bir de aşırı baskı uygulama gerekiyor fank yerine otururken sizce bir sıkıntı olur mu işlemci üstüne baki uygularsam?

Hocam AM4 uyumlu bir soğutucu ise sıkıntı çıkarmayacaktır baskı uygulayacak ki ısı alışverişi olsun hocam bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

Geri
Yukarı