İşlemci sıcaklığı iyi düşmüş mü?

SomeOne12

Hectopat
İlk önce odam sıcak ve havasız işlemci Valorant'ta 86 derece oldu. Bende hemen ayarları en düşük yaptım mantıken soğusun diye. Sonra yine fulledim 74 üstü geçmemeye başladı CPU. 50 dakika sonra ölüm kalım maçı girdim Full ayarda 71 derece üstü görmedi. Arada 72 olmuştu ama galiba.

İlk önce odam sıcak ve havasız işlemci Valorant'ta 86 derece oldu. Bende hemen ayarları en düşük yaptım mantıken soğusun diye. Sonra yine fulledim 74 üstü geçmemeye başladı CPU. 50 dakika sonra ölüm kalım maçı girdim Full ayarda 71 derece üstü görmedi. Arada 72 olmuştu ama galiba.

İyi düşmüş.

Fan düzgün dönüyor mu diye kontrol et sorun yoksa üst düzey bir termal macun al FPS düşmesi olasılığın yüksek.

Fan düzgün dönüyor mu diye kontrol et sorun yoksa üst düzey bir termal macun al FPS düşmesi olasılığın yüksek.

Düşmedi hiçbir ayar yapmadım sadece grafikleri düşürüp yükselttim ve 120mm sıvı soğutma R5 5600X :)

Sen bug bulmuşsun kardeşim. Helal iyi düşmüş.

Umrarım tekrar çıkmaz çıkarsa da CPU'nun bugunu kullanıp çözeceğim :)
😀

Zaten ilk defa 86 oldu. 80'i görmeznormalde artık 75'i görmeyecek sanırım :D

Peki işlemcinin bundan haberi var mı?

Yok tineri basıyorum kafasına üstüne nitrojani döküyorum :D
Konu mizah konusuna doğru yol alıyor umarım ceza yemem yanlış konudan.
Peki işlemcinin bundan haberi var mı?

İşlemciye gizlice bu videodakini yapıyorum
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Başka düşüncesi olan yok sanırım ya da konuyu görmediler.

Geri
Yukarı