İşlemci soğutucu önerisi

Bence soğutucu haricinde halletmeniz gereken başka bir sorun da söz konusu. Kasanın hava akışı, termal macun vesaire. Pek normal değil çünkü sistemin kapanması.

İşlemcim 5600. biliyorum fazla ısınan bir işlemci değil 214XT modeli de yeterli gelir ancak ben ileri dönük bir şey istiyorum.

Eğer ki görüntü çok önemli değilse sıvı soğutma yerine kule soğutma kullanman yeterli olur ve benim arkadaşlarımdada var 5600 onlarda bu kadar ısınmıyor yükte bence termal macun değiştirmen 10 15 derece fark ettirir.

Bence soğutucu haricinde halletmeniz gereken başka bir sorun da söz konusu. Kasanın hava akışı, termal macun vesaire. Pek normal değil çünkü sistemin kapanması.

İşlemci Need for Speed de oyunun açılma ekranında gidiyor. Forza da vesaire 95 derece çalışıyor. Cafe Simulator 2 de 105 derece alıyor 2 dk sonra kapanıyor sistem.

İşlemci Need for Speed de oyunun açılma ekranında gidiyor. Forza da vesaire 95 derece çalışıyor. Cafe Simulator 2 de 105 derece alıyor 2 dk sonra kapanıyor sistem.
Çok absürt bir durum söz konusu. Boşta ne durumda sıcaklıklar?

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...ow-x-240-lite-4pin-pwm-240mm-1092220927/detay
Sanırım bunu almaya karar verdim sizce alınır mı?
Sıfırı ile 250 TL fark var.
Açıklamada sıfır gibidir yazıyor.

60 civarı geziyor

2 hafta önce 14 yıllık kötü bir kart kullanıyordum en düşük grafikde açıyordum Max 70 derece alıyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı