İşlemci soğutucu önerisi

Talhad

Femtopat
Yer
Yozgat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600
Gigabyte B450M S2H
Corsair 3000 mhz 16 GB
Zotac 4060Tİ 16 GB
Akasa Viper Kule tipi soğutucu
Sharkoon M25 - White Kasa
Rampage 600w 85+ Bronze PSU
Lenovo Y27-30 180Hz İPS panel Monitör
Rampage KB-R211 Prime Red Switch Klavye
Rampage SMX -R13 Mouse
Arkadaşlar Ryzen 5 5600 işlemcim için kule tipi soğutucu arayışındayım şu an Akasa Viper kullanıyorum soğutmasından memnunum fakat sesli çalışıyor. Sessiz soğutucu önerilerinize açığım.

Arkadaşlar Ryzen 5 5600 işlemcim için kule tipi soğutucu arayışındayım şu an Akasa Viper kullanıyorum soğutmasından memnunum fakat sesli çalışıyor. Sessiz soğutucu önerilerinize açığım.

Hayır. Ancak forumdaki birçok arkadaş kullanıyordu ve memnundu. Ben bu markanın sıvı soğutmasını kullanıyorum.

Teşekkürler hocam inceleyim bakalım işimi görür gibi.

2 sene civarı kullandım. Hiçbir sorun yaşamadım. Hem sessiz çalışıyor hem de gayet iyi soğutuyor. Tabii belirtmekte fayda var, sessiz çalışma durumu kişiden kişiye değişir. Akasa Viper ne kadar ses yapıyor bilgim yok.

Son düzenleme:

2 sene civarı kullandım. Hiçbir sorun yaşamadım. Hem sessiz çalışıyor hem de gayet iyi soğutuyor. Tabii belirtmek de fayda var, sessiz çalışma durumu kişiden kişiye değişir. Akasa Viper ne kadar ses yapıyor bilgim yok.

O fiyata çok pahalı hocam. Bir ara 900TL bandındaydı bu o zaman iyiydi şimdi çok pahalı.

Geri
Yukarı