İşlemci soketi ölmüş ASUS Maximus 8 gene satılır mı?

Bir şey düşünmedim aslında. Kusura bakmayın cevap geç oldu.
Basit bir hesap yapalım...

-Ürünü tamir etmek için 250 TL harcayacağım.
-Kargoya 20 TL ödeyeceğim.
-Tamir göreceği için satış değeri düşecek, alıcıyı kandıramam 400 TL'ye satmam gerekli.

Bana tamiri 275 TLye gelecek, buna tamir olamama ihtimalini de katıyorum, 50 TL kar etmek için 75 TL'den almam gerekli.

Basit bir hesap yapalım...

-Ürünü tamir etmek için 250 TL harcayacağım.
-Kargoya 20 TL ödeyeceğim.
-Tamir göreceği için satış değeri düşecek, alıcıyı kandıramam 400 TL'ye satmam gerekli.

Bana tamiri 275 TLye gelecek, buna tamir olamama ihtimalini de katıyorum, 50 TL kar etmek için 75 TL'den almam gerekli.
Tekrar kusura bakmayın. Masaüstüne oturmayınca foruma girmeyi unutuyorum. Açıkladığınız için sağ olun.

Öneriniz var mı? Yukarıda bir arkadaşımız 75 TL verebileceğini söyledi ama daha fazlaya satabilirsem mecburen öyle yapacağım. Şu sıralar biraz paraya ihtiyacım var.

Link attım oradaki yetkili kişiyle bir iletişime geçin. Satmak istediğinizi belirtin o size fiyat verecektir.

Şunu söylemeliyim ki, tamir ederseniz tamirciler size kartın fiyatı kadar masraf çıkarır. Artı olarak bunun kargosu da var tamir edip satarsanız yine aynı kar edersiniz. 20-25 TL fazla olması için uğraşmanızı tavsiye etmem. Bana satın geçin. 😀

Link attım oradaki yetkili kişiyle bir iletişime geçin. Satmak istediğinizi belirtin o size fiyat verecektir.
10 Mart'ta aynı konuyu açmışım ve siz yine aynı öneriyi yapmışsınız. Şimdi fark ettim. :D

Şunu söylemeliyim ki, tamir ederseniz tamirciler size kartın fiyatı kadar masraf çıkarır. Artı olarak bunun kargosu da var tamir edip satarsanız yine aynı kar edersiniz. 20-25 TL fazla olması için uğraşmanızı tavsiye etmem. Bana satın geçin. 😀
O da doğru hocam. :D

Geri
Yukarı