Çözüldü İşlemci soketine termal macun kaçması sonrası görüntü yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

dainowpai

Hectopat
İşlemcime termal macun sürmeme rağmen fazla ısınıyordu, tekrar çıkartıp kontrol ettiğimde ise soketinde ve pinlerinde biraz termal macun kalıntısı gördüm. Ona rağmen görüntü veriyordu ama sistem yük altında fazla ısınıyordu. Pinlerindekini diş fırçasıyla yamultmadan hallettim ancak sokete gelince iğneyle biraz çıkartmak için uğraştım ama işe yaramadı ve işlemciyi tekrar taktıktan sonra görüntü alamamaya başladım. Herhalde içinde kalan termal macun işlemcinin tam oturmasını engelliyor. Nasıl çözebilirim? AM2 sokete sahibim.

image.jpg

Dosya Ekleri

• F194F716-44F3-4A99-8DC5-8B30B82FE1E9.png
    F194F716-44F3-4A99-8DC5-8B30B82FE1E9.png
    715,3 KB · Görüntüleme: 95
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu videonun bir bölümünde alkolü kullanıyor, benzer bir şekilde kullanabilirsin;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videonun bir bölümünde alkolü kullanıyor, benzer bir şekilde kullanabilirsin;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Alkol değil de tiner kullanıyor. Sıktıktan sonra normal mendille siliyor. Ben bu alkol yerine tiner kullanırsam bir şey olur mu?
Alkol değil de tiner kullanıyor. Sıktıktan sonra normal mendille siliyor. Ben bu alkol yerine tiner kullanırsam bir şey olur mu?
Olurmuş😝 gidip izopropil alkol alacağım.
böyle deneyeceğim
@Kaleo

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı