İşlemci üzerinde çizik olursa ne olur?

Soğutucuyu sökerken işlemcinin yarısını da almış sıfır ve ikinci el fiyat farkı bu kadar az olan şeyler için iyi güvenip riske giriyorsunuz fotoğrafları falan yok muydu görmediniz mi böyle bir şey olduğunu.
Gördüm de termal macun dedi ben de güvendim o anda şimdi telefondan yazdım adama adam süt içmiş kedi gibi aa öyle mi olmuş falan diyo

Ucuz etin yahnisi nasıl olur bilir misin?
Valla bu ekonomide iyi olur

Gördüm de termal macun dedi ben de güvendim o anda şimdi telefondan yazdım adama adam süt içmiş kedi gibi aa öyle mi olmuş falan diyo

Valla bu ekonomide iyi olur
Şimdi ama bariz zarar görmüş bir parçada alınmaz. Karşı taraf ne derse desin. Burada fena tökezlemişsiniz. Karşı tarafta yalan söylemiş, bir de 400 tl farkla satmış..

Ya ryzen 5 5500 alsam anakart daha pahalı olacaktı oyuzden en çok kaari burdan yapmaya çalıştım

Tarihi kazık yemişsin tamam elindeki soket belliyken kimse 1800 TL'ye farklı bir işlemci al demiyor ama bu nedir arkadaş. 4 senelik ve şu durumdaki işlemciye 1800 TL para mı verilir şuna bak 1000 TL'ye koysa bile kimse almazmış sana itelemiş. Tornavidayla mı yırtmış nedir işlemciyi.

Elindeki anakartı satsan 2350 TL'ye 10100F + H410 ikilisini alırdın.

Şimdi ama bariz zarar görmüş bir parçada alınmaz. Karşı taraf ne derse desin. Burada fena tökezlemişsiniz. Karşı tarafta yalan söylemiş, bir de 400 tl farkla satmış..
Eğer sorun çıkartır ise ve adam iade almaz ise Bağcılar'da evine kadar biliyorum sıkıntı yok ama sıkıntı çıkartmaz ise kurcalamaya gerek yok sonuçta

Tarihi kazık yemişsin tamam elindeki soket belliyken kimse 1800 TL'ye farklı bir işlemci al demiyor ama bu nedir arkadaş. 4 senelik ve şu durumdaki işlemciye 1800 TL para mı verilir şuna bak 1000 TL'ye koysa bile kimse almazmış sana itelemiş. Tornavidayla mı yırtmış nedir işlemciyi.

Elindeki anakartı satsan 2350 TL'ye 10100F + H410 ikilisini alırdın.

Hocam bu işlemci 1000 Tl edecek kadar zarar görmemiştir sonuçta sizde öldürdünüz baya

Hocam bu işlemci 1000 Tl edecek kadar zarar görmemiştir sonuçta siz de öldürdünüz bayağı.

İşlemci de yarı ölü, sen ona soğutucuyu takıp stres testi yap anlarsın. O oyulmuş kısım temas bile etmeyecek soğutucuya bu da beraberinde normalden yüksek sıcakları getirecek.

Tertemiz 10100F'lerin 1000 TL'ye satıldığı yerde sağlam bir 9400F kaça satılacaktı ki? Performansı belli sırf soket muhabbeti yüzünden böyle eski nesilleri pahalı satıyorlar, hiçbir koşulda 1800-2200 TL'lik işlemci değil biliyorsun o fiyata sıfır 12100F var.

Eğer sorun çıkartır ise ve adam iade almaz ise bağcılar'da evine kadar biliyorum sıkıntı yok ama sıkıntı çıkartmaz ise kurcalamaya gerek yok sonuçta.

Hocam bu işlemci 1000 TL edecek kadar zarar görmemiştir sonuçta sizde öldürdünüz bayağı.

O oyuk yerle soğutucuyu nasıl temas ettireceksiniz çok merak ediyorum taktıktan sonra testini atar mısınız ne gibi farkı olacak.

İşlemci satın aldım ikinci el ancak üzerinde büyük bir çizik var, aldığım kişi termal macun sanırım çıkaramadım dedi alırken.
Ne yapmalıyım? Sıkıntı çıkartmaz ise geri vermeyeceğim.
o bölgedeki termal macun kalınlığı artacağı için ısı iletkenliği birazcık azabilir (derinliğine göre ama büyük ihtimalle fark etmezsin)

Yeni konular

Geri
Yukarı