İşlemci ve Anakart tavsiyesi

krakeNN_tr

Hectopat
Bilgisayarım yakın zamanda monitörden görüntü kesmeye başladı ama çalışmaya devam ediyordu bende elimde patlamasın diye garantiye gönderdim yurt içi kargo sağ olsun içinden geçti bilgisayarımın sonra da suçu üzerime atıp sıyrıldı şimdi bilgisayar alacağım fakat sorunu tekrar yaşamamak adına parça ya da ayar yapmak istiyorum parçalar RX 580 Sapphire Pulse 8 GB, 8 GB Corsair 3000 MHz RAM, Corsair 550W PSU (bende var), alacaklarım i5 10400F işlemci ve MSI B460M Mortar anakart.
Alacağım parçaları indirimden alacağım için uyguna gelecek normal fiyatından fakat bu sorunu tekrar yaşamamak adına foruma bir sorayım dedim ne olur ne olmaz PSU'yu garantiye yolladım bir sıkıntı var mı diye fakat danıştığım birkaç bilgisayarcı ekran kartının yazılımından kaynaklandığını iddia etti ve bana yazılımın en son sürümünde sıkıntı çıkıyor ise önceki sürümlerinden birini yüklememi önerdi birisi yardım ederse çok sevinirim.
Bu arada bu sıkıntıyı yaşadığım zaman bilgisayarı resetlemek zorunda kalıyorum kendi kendine düzelmiyor tuşundan bunun da çok zararlı olduğunu bildiğimden sordum yoksa.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı