İşlemci ve anakartın 3. nesil olması neyi değiştirir?

Burak_Keskin

Femtopat
Daha fazla  
3. nesil olması ne değiştirir? Ürünün linki aşağıda bulunmakta. Bu işlerden çok anlamıyorum. İyi mi oluyor yoksa kötü mü oluyor?

3. nesil olması ne değiştirir ürünün linki aşağıda bulunmakta bu işlerden çok anlamıyorum iyi mi oluyor yoksa kötü mü oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
3.nesil, günümüze göre eski bir işlemci.
Gündelik işlerde açıkçası yeterli. Ama oyun için değil.

Ve o sistemi kesinlikle almayın. Zeiron, Dragos, TurboX gibi markalardan kesinlikle uzak durun.

Eski sistemlerden çıkan parçaları RGB kasaya yerleştirip yeni gibi satıyorlar.
Bunun adı dolandırıcılıktır.

Yazık be, 5 bin lira nedir.
Allahın cezaları.

O paraya bu arada yeni nesil bir APU sistem toplayabilirsin.

3. nesil olması ne değiştirir? Ürünün linki aşağıda bulunmakta. Bu işlerden çok anlamıyorum. İyi mi oluyor yoksa kötü mü oluyor?

Dostum bütçeni belirtip sistem toplama ile konu açarsan on numara sistem toplarlar sana sakın fotoğraflara inanıp alayım deme.

3. nesil işlemci demek işlemcinin yaklaşık 2013 ile 2011 arasında bir yerlerde piyasaya sürüldüğünü ve güncel parçaların bazılarını desteklemediğini gösterir. Şu an en yeni 11. nesil var. Bu arada bu sisteme bu kadar para ödenmez, APU bir sistem çok daha karlı olur.
Örnek olarak: Kyoijin APU

3. nesil işlemci demek işlemcinin yaklaşık 2013 ile 2011 arasında bir yerlerde piyasaya sürüldüğünü ve güncel parçaların bazılarını desteklemediğini gösterir. Şu an en yeni 11. nesil var. Bu arada bu sisteme bu kadar para ödenmez, APU bir sistem çok daha karlı olur.
Örnek olarak: Kyoijin APU

Anladım peki bu sistemin parçalarını aldıktan sonra herhangi bir bilgisayarcı birleştirebilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı