İşlemci ve ekran kartı 95 derece oluyor

Mehmet Sezer

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşımın laptopu var 2 yıl önce almış. Aşırı ısınma var fanların normal çalıştığını söyledi. Ben termal macun değişimi ve fan temizliği yapılsa normale döner diye düşünüyorum yorumlarınız nelerdir? Ayrıca garantisi bitmiş Dell'e yollasak yine de yaparlar mı? Çok fazla para alırlar mı?

1661711898868.png

1661711907058.png

1661711915790.png

Aslına bakarsan 95 derece işlemci için fazla değil.(grafik kartı için fazla).Ama benim düşüncem senin dediğin gibi macunun değişmesi yönünde. Dell'in servisi kötü diye birkaç şey duymuştum ama güvendiğiniz bir bilgisayarcı varsa oraya yaptırın bence.

Aslına bakarsan 95 derece işlemci için fazla değil.(grafik kartı için fazla).ama benim düşüncem senin dediğin gibi macunun değişmesi yönünde. Dell'in servisi kötü diye birkaç şey duymuştum ama güvendiğiniz bir bilgisayarcı varsa oraya yaptırın bence.

Boştayken 95 derece normal mi? Kafayı yedim galiba ben.

Hocam ben de laptop kullanıcısıyım benimde ısı dereceleri baya yükseliyordu varsa bir teknik servis yoksa güvendiğiniz bir bilgisayarcı olabilir hatta kendiniz anlıyorsanız kendiniz bile temizleyebilirsiniz. Laptopları ve masaüstü sistemleri yılda 1 kere temizleyip format atmanız bilgisayarı rahatlatacak ve hızlandıracaktır.

Hocam ben de laptop kullanıcısıyım benim de ısı dereceleri bayağı yükseliyordu varsa bir teknik servis yoksa güvendiğiniz bir bilgisayarcı olabilir hatta kendiniz anlıyorsanız kendiniz bile temizleyebilirsiniz. Laptopları ve masaüstü sistemleri yılda 1 kere temizleyip format atmanız bilgisayarı rahatlatacak ve hızlandıracaktır.

Tanıdık bir bilgisayarcı olmadığı için servisi düşündüm.

Geri
Yukarı