İşlemci ve ekran kartı önerisi

hangi ekran kartı ?

• nvidia al daha iyi

Oy: 8 100,0%
  • amd al f/p

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    8

CLOWSER

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba ben bir bilgisayar almak istiyorum fakat işlemci, ekran kartı hangisini alacağıma bir türlü karar veremedim. Biri AMD çok iyi bazıları da driver falan sıkıntılar yüzünden asla alma diyor. Darboğaz sıkıntısı da var. Bütçem 20000 olur en fazla 25000 bir de bana teardown oyununu 120 FPS falan oynatacak sistem lazım. Son olarak da 12 GB mı yoksa 8 GB ekran kartı mı alsam karar veremedim. Yardımcı olur musunuz?

Merhaba, işlemci olarak Ryzen 5500 MPK tercih edebilirsiniz AMD istemiyorsanız i5 10500 veya 10600, ekran kartı olarak masraf istemiyorsanız 8 GB ekran kartı ideal olacaktır ancak fiyat biraz cep yakıyor gerçekten.

Merhaba, işlemci olarak Ryzen 5500 MPK tercih edebilirsiniz AMD istemiyorsanız i5 10500 veya 10600, ekran kartı olarak masraf istemiyorsanız 8 GB ekran kartı ideal olacaktır ancak fiyat biraz cep yakıyor gerçekten.
Teardown oyununa göre baktınız mı ? Çünkü Teardown ekran kartını nanay ettiren bir oyun

AMD kartlar drıver sorununu çözdü sayılır. İçin rahat olsun. 7700XT GPU'yu onerırım. 4060 Ti 16 GB'dan daha performanslı bır kart.

İşlemci olarak 7600 yeterli

Ayrı ayrı almayayım, hazır sistem olsun dersen,

Son düzenleme:

Geri
Yukarı