İşlemci ve RAM hızı sabit kalıyor

Makaleler
1
Yer
Afyonkarahisar
Arkadaşlar merhaba.

Bilgisayarı 3-4 hafta önce bir sokak teknik servisine formatlattım ve işlemci, RAM hızı sabit kalmaya başladı. Aşırı derece de performans düşüşü yaşadım 144p bir video dahi izleyemiyorum internete giremiyorum o derece yani. BIOS ayarlarını sıfırlamayı denedim bir sonuç alamadım, şu an bilgisayarı formatlayacağım ama internete giremiyorum, bu durumu nasıl çözebilirim?

Not: Diğer konulara baktığımda çoğunuz bilgisayarı yük altına alın demişsiniz fakat bende öyle değil, hiçbir şeye giremiyorum aşırı yavaş çalışıyor SSD olmasına rağmen.

Dosya Ekleri

• IMG_20230531_140025_745.jpg
    IMG_20230531_140025_745.jpg
    128,3 KB · Görüntüleme: 37
  • IMG_20230531_140004_303.jpg
    IMG_20230531_140004_303.jpg
    129,8 KB · Görüntüleme: 24
Arkadaşlar merhaba.

Bilgisayarı 3-4 hafta önce bir sokak teknik servisine formatlattım ve işlemci, RAM hızı sabit kalmaya başladı. Aşırı derece de performans düşüşü yaşadım 144p bir video dahi izleyemiyorum internete giremiyorum o derece yani. BIOS ayarlarını sıfırlamayı denedim bir sonuç alamadım, şu an bilgisayarı formatlayacağım ama internete giremiyorum, bu durumu nasıl çözebilirim?

Not: Diğer konulara baktığımda çoğunuz bilgisayarı yük altına alın demişsiniz fakat bende öyle değil, hiçbir şeye giremiyorum aşırı yavaş çalışıyor SSD olmasına rağmen.

Kendin temiz kurulum format at.

@Sosyal Kullanıcısı hocam o zaman baska bir PC'den Windows ISO dosyasini indireceksin ve internet adaptorunun driverini kuracaksin.

Hocam sorun o değil, şu an internete bağlıyım yanlış anlaşılmış biraz. İşlemci hızı 0, 48'de olduğu için herhangi bir sayfayı açamıyorum aşırı yavaşlatıyor.

Geri
Yukarı