İşlemci ve RAM karşısında "YOK" yazıyor

GoSqer

Hectopat
Windows 10 laptopumda "bilgisayar>sistem özellikleri" kısmında, işlemci ve RAM karşısında "yok" yazıyor. Ayrıca bilgisayarda aşırı derecede performans düşüşü var. Bu iki sorunun birbiriyle bağlantılı olduğunu düşünüyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Sistem özellikleri;

Intel i3 5005U 2 GHz.
Intel HD Graphics 5500
4 GB RAM
500GB HDD.

Ayrıca bir şeyler yaparken sürekli "Program çalışmayı durdurdu. İşlemi sonlandır" penceresiyle karşılaşıyorum. En ufak bir işlemi yapmam 5 dakikamı alıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dxdiag'dan bakabilir misiniz bir de? büyük ihtimalle orada da yok gösterir bence siz temiz bir format atınız. Bunun için USB belleğe ihtiyacınız olduğunu unutmayın. Ve bir adet Windows 10 ISO dosyasına ihtiyacınız var.
Bu ISO dosyasını USB belleğe yazmanız gerek.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda nasıl yapılacağı anlatıyor.

Windows 10 laptopumda "bilgisayar>sistem özellikleri" kısmında, işlemci ve RAM karşısında "yok" yazıyor. Ayrıca bilgisayarda aşırı derecede performans düşüşü var. Bu iki sorunun birbiriyle bağlantılı olduğunu düşünüyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Sistem özellikleri;

Intel i3 5005U 2 GHz.
Intel HD Graphics 5500
4 GB RAM
500GB HDD.

Ayrıca bir şeyler yaparken sürekli "Program çalışmayı durdurdu. İşlemi sonlandır" penceresiyle karşılaşıyorum. En ufak bir işlemi yapmam 5 dakikamı alıyor.

Laptopun içini açıp parçalara bakmayı denedin mi? Belki yerlerinden çıkmıştır diyecem ama durup dururken nasıl çıkar o da farklı bi fantezi :D Yine de bi açıp bakmayı deneyebilirsin.

Geri
Yukarı