İşlemci veya HDD ile mining yapmak

HDD ile madencilik yapmayı ilk defa duydum bence hiç bulaşmayın HDD elinizde kalır işlemci ile mining yapan bir arkadaşım vardı fakat neredeyse hiç para kazanamıyor.

Arkadaşlar maalesef zaman kavramı şuan benim için çok değersiz. Kalp hastası olduğum için 1 seneden fazla bir süredir evimde boş boş duruyorum. 1 seneye kalmaz da kız isteme falan olacak her yanım borç batağı. Kasayı satmaya çalışıyorum alan da yok millet tam takır kuru bakır olmuş.
Bende dedim evde geçen boş zamanımı üç beş bir şeyler kazanarak geçire bilir miyim acaba diye. Güzel yorumlarınız için hepinize teşekkürler.

İşlemci ile monero kazabilirsin büyük ihtimal elektriği öder biraz da para bırakır.
Çok mantıklı değil ama siz bilirsiniz.
HDD ve ssd ile mandencilik Çin’de yeni yeni patlıyor şuan çok karlı değil ama eth2.0 gibi olaylar olduğunda karlı olabilir.

İşlemci ile monero kazabilirsin büyük ihtimal elektriği öder biraz da para bırakır.
Çok mantıklı değil ama siz bilirsiniz.
HDD ve ssd ile mandencilik Çin’de yeni yeni patlıyor şuan çok karlı değil ama eth2.0 gibi olaylar olduğunda karlı olabilir.
Anladım hocam teşekkürler cevap için.

Yapacaksanız ekran kartı ile yapın.

Buraya kazım gücünü ve güç tüketimini yazarsan ne getirip ne götüreceğini öğrenebilrisiniz.
Elektrik giderini doğru veriyor fakat kazanç yanlış çıkarıyor.

Geri
Yukarı