İşlemci yanarsa diğer parçalar zarar görür mü?

whiterock7

Hectopat
Daha fazla  
Letgo'da bir ilan gördüm. Photoshop yaparken Ryzen 3 işlemcisinin yandığını sonrasında yeni işlemci aldığını söyledi. Almayı düşünüyorum fakat diğer parçalar zarar görmüş müdür bilemiyorum bilgilendirebilir misiniz? Teşekkürler şimdiden.

Letgo'da bir ilan gördüm. Photoshop yaparken Ryzen 3 işlemcisinin yandığını sonrasında yeni işlemci aldığını söyledi. Almayı düşünüyorum fakat diğer parçalar zarar görmüş müdür bilemiyorum bilgilendirebilir misiniz? Teşekkürler şimdiden.

İşlemcisi yanmış sistem e bulaşılmaz hocam.

Hocam 1.3ghz işlemcide photoshop kullandım yanmadı nasıl yakmış acaba onu?

İşlemci yanacak kadar stress altına girmiş bir sistemde tüm bileşenlerin zarar görmüş olması neredeyse kesindir, hiç bulaşma hocam.

Hepinize teşekkürler hocalarım. O zaman aklımdaki diğer sistemi sorayım. Bu sistem nasıldır sizce? Her yerde duyuyorum stok fan Ryzen 5 5600e gerçekten yetmiyor mu?
Ekstra fan almak olmazsa olmaz mıdır?
Link

Yeni konular

Geri
Yukarı