İşlemcimi nasıl taşırım?

KerimErdogan

Decapat
Yer
Konohagakure
Daha fazla  
Merhaba işlemcim arızalı önceki açtığım konuda görebilirsiniz. Garantiye göndereceğim ama işlemcinin konduğu plastik (plastik mi bilmiyorum) kayıp acaba işlemcimin pinlerine zarar vermeden nasıl götürebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba işlemcim arızalı önceki açtığım konuda görebilirsiniz. Garantiye göndereceğim ama işlemcinin konduğu plastik (plastik mi bilmiyorum) kayıp acaba işlemcimin pinlerine zarar vermeden nasıl götürebilirim?

Kapaklı bir kutunun veya kabın içerisine gazete parçaları doldurun ve işlemciyi içerisine gömün.

İşlemcinin kutudan çıkınca kendisiyle gelen plastiği satılıyor. Ayrıca bir bilgisayarcıda da vardır.

AMD ise riskli de Intel'de peçeteye sarıp plastik küçük kutunun içine koyabilirsiniz AMD işlemciler için çok daha dikkatli olunuz.

Küçük bir kutunun içine sünger kesip sarsılmayacak bir şekilde koyabilirsin, pinleri de süngerin içine bastırabilirsin sorun olmaz. MPK işlemciler bu şekilde geliyor mağazalardan bazen.

Yeni konular

Geri
Yukarı