İşlemcinin Çalıştığını Nasıl Anlarım?

doomcry1000

Hectopat
Arkadaşlar bundan 3 ay önce bi arkadaşım bilgisayarını yeniledi çalışan parçalar biliyorum ben parçaları ondan aldım. 50 lira para verdim. Neyse şimdi satmak istiyorum ilanı koydum vs. Bi deneyeyim dedim taktım çalışmadı. Bütün parçalar normal ısınıyor ekran kartı işlemci vs. Ama görüntü yok. 4 slot var ddr2 anakart ma770-ds3 . Simdi mera ettiğim konu şu çalışan ram takıyorum kendi pc den söküp onda da çalışmıyor. Sonra taktıgım ramleri kendi pc me takınca da 2 saat çalıştırmak için uğraşıyorum. Bana lazım olan işlemci ramlar çalışıyor zaten. Simdi işlemcinin çalışıp çalışmadıgını nasıl anlayabilirim görüntü gelmiyor. Işlemcinin pinleri de sağlam en ufak bir yamukluk yok. Anakarta athlon x2 işlemci taktım %100 çalışan onu da çalıştırmadı. işlemcinin çalışıp çalışmadıgını nereden anlayabilirim? Isınması yeterli mi bugün 12 de satışı gerçekleştirecem ya da piyango oynayacağız :) Adama da çalışıyor dedim etiket olmak istemiyorum.
işlemci phenom x3 8450 2.1 ghz

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı