Sistem Topladım, Çalıştığını Nasıl Anlarım?

OrkunNS

Centipat
Arkadaşlar az önce sistemi topladım tüm kabloları taktım iki kere kontrol de ettim. Ancak ekran yoktu HDMI girişi olan bir televizyon a bağladım ancak bilgisayarın güç tuşuna bastığımda hiçbir şey çalışmıyor. Sadece ekran kartının çalıştığını gösteren bir LED yanıyor ekrana görüntü gelmiyor.
Çalışmaması ekran yüzünden mi yoksa ekranı olmadan güç tuşuna bassak içindeki LED'lerin yanması ya da fanların dönmesi gerekiyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar az önce sistemi topladım tüm kabloları taktım iki kere kontrol de ettim. Ancak ekran yoktu HDMI girişi olan bir televizyon a bağladım ancak bilgisayarın güç tuşuna bastığımda hiçbir şey çalışmıyor. Sadece ekran kartının çalıştığını gösteren bir LED yanıyor ekrana görüntü gelmiyor.
Çalışmaması ekran yüzünden mi yoksa ekranı olmadan güç tuşuna bassak içindeki LED'lerin yanması ya da fanların dönmesi gerekiyor mu?
Ekran olmadan da bilgisayar normal şekilde çalışır. Tek sorun görüntüyü görememen olur 😀
Bilgisayar montajında bir hata yapmadığına emin misin ?

Sistem özelliklerinizi paylaşın.
Gerekli kablo bağlantılarını yaptığınızdan ve soket tırnaklarının tam oturduğundan emin olun.
RAM slotlarını kontrol edin, tam oturduğundan emin olun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı