İşlemcinin sıcaklığı BIOS'ta 100 derece gözüküyor

Teşekkür ederim hocam sonuçları paylaşacağım.

Termal macunu daha süreyim mi reis?

Termal macun olmayan sistem 1 gün sonra nasıl düzelebilir 100 derece normal bir sıcaklıkmı Allah aşkına, dediğim gibi yapın MX4 gibi bir termal macun alın ve şu anki termal macunu tamamen temizleyin daha sonra yeniden macunlayın.

Hayır gerek yok. Sanırım stok soğutucu var sende. Daha fazla kurcalama elinde kalır.
i3 10100f aldım içinden çıkan fanı kullandım.

Hayır gerek yok. Sanırım stok soğutucu var sende. Daha fazla kurcalama elinde kalır.
Hocam bir de Freedos'ta kalsın mı?

Hocam bir de Freedos'ta kalsın mı?

Termal macun olmayan sistem 1 gün sonra nasıl düzelebilir 100 derece normal bir sıcaklıkmı Allah aşkına, dediğim gibi yapın MX4 gibi bir termal macun alın ve şu anki termal macunu tamamen temizleyin daha sonra yeniden macunlayın.
Teşekkür ederim hocam sağolun.

Teşekkür ederim hocam sağolun.

Şu anda sisteme ellemeyin termal macun sürdükden sonra halledersiniz sistem BIOS'da bile 100 derece.
Hocam sürecektim fakat fanda görünce ellemiyim dedim demek ki açsam patlayacaktı teşekkür ederim.

Şu anda sisteme ellemeyin termal macun sürdükden sonra halledersiniz sistem BIOS'da bile 100 derece.
44 dereceye indi hocam normal midir?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı