İşletim sistemi önerisi

sfxlopez

Centipat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, yakında yeni bir sisteme geçeceğim 2 ay içinde, Intel Pentium G840 işlemci 4 GB RAM ve HDD kullanıyorum Windows 10 Pro yüklü fakat çok fazla kasıyor film izlerken bile kendi kendine donuyor vesaire, en azından idare edecek donma yapmayacak bir işletim sistemi var mıdır 2 aylığına.

Atlas OS kullanabilirsiniz Windows 10 tabanlı bir işletim sistemidir Ghost Spectre güncelleme yaptıkça normal Windows 10 kadar ağırlaşıyor.

Güncellemeye ne gerek var? Ghost toolbox ile 2077 yılına kadar güncelllemeleri erteleyebiliyorsunuz. Atlas OS benim bildiğime göre İngilizce ve değiştirilemiyor.

Windows ürünleri ile ilgilenmediğim ve saçma servisleri istemediğim için GGos kullanıyorum ama düşük sistemli dizüstü bilgisayarımda Linux Mint çalışıyor. Linux Mint gibi dağıtımlar düşük sistemlerde tüm Windows derlemelerinden daha iyi çalışmaktadır.

Ghost Spectre de İngilizce sonradan Türkçe yapıyorsun Ghost Spectre Single langue İngilizce olarak geliyor ayarlardan dil oradan Türkçe dilini indirdikten sonra İngilizce dilini silince Türkçe oluyor.
2 aycık bir süreden bahsediyoruz. İngilizce kullansa ne olur kullanmasa ne olur? Zaten film vs izliyormuş arkadaş.

Ghost Spectre de İngilizce sonradan Türkçe yapıyorsun Ghost Spectre Single langue İngilizce olarak geliyor ayarlardan dil oradan Türkçe dilini indirdikten sonra İngilizce dilini silince Türkçe oluyor. @Arıcan

Ben zaten AtlasOS'a Türkçe olmuyor demiştim. Ghost Spectre'ye değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı