Custom ROM Işletim sistemi silinmis Samsung Tab Pro T520 tablete işletim sistemi kurmak

Doruk sarp

Hectopat
Günaydın forumdaşlar.
Öncelikle çok arastırıp bulamadıgım icin bu konuyu açma gereksinimi duydum daha önceden açılmışsa affola.
Tabletim Samsung Tab Pro T520 artık YouTube, YouTube Music, Spotify ve Google maps gibi basit uygulamaları bile calistiramadigi icin farklı bir isletim sistemi yüklemeye calistim basta her şey cok güzeldi TWRP kurdum işletim sistemini çalıştırdım fakat yükleme ekranında kaldı o yüzden biraz kurcalamaya başladım keske kurcalamasaydım tabletteki TWRP dısında ne varsa sildim ve geri yükleyemiyorum cünkü tableti bilgisayara bagladıgımda dosya aktarımını görmüyor bu konuda bilgili arkadaşlar yardımcı olursa cok sevinirim ihtiyacım var...

Dosya Ekleri

• 20230512_075357.jpg
    20230512_075357.jpg
    53 KB · Görüntüleme: 23
  • 20230512_075349.jpg
    20230512_075349.jpg
    74 KB · Görüntüleme: 11
Son düzenleyen: Moderatör:
Günaydın forumdaşlar.
Öncelikle çok arastırıp bulamadıgım icin bu konuyu açma gereksinimi duydum daha önceden açılmışsa affola.
Tabletim Samsung Tab Pro T520 artık YouTube, YouTube Music, Spotify ve Google maps gibi basit uygulamaları bile calistiramadigi icin farklı bir isletim sistemi yüklemeye calistim basta her şey cok güzeldi TWRP kurdum işletim sistemini çalıştırdım fakat yükleme ekranında kaldı o yüzden biraz kurcalamaya başladım keske kurcalamasaydım tabletteki TWRP dısında ne varsa sildim ve geri yükleyemiyorum cünkü tableti bilgisayara bagladıgımda dosya aktarımını görmüyor bu konuda bilgili arkadaşlar yardımcı olursa cok sevinirim ihtiyacım var...

ADB sideload ile yükleyebilirsiniz. Önce adb&fastboot kurmanız gerek:

Xda Developers
Daha sonra platform-Tools klasörüne girip Shift'e basılı tutup PowerShell penceresini burada açın'a tıklayın. Daha sonra flashlamak istediğiniz dosyayı bu komut ile flashlayın.
adb sideload C:\Users\kaan\Downloads\Cusom_rom.zip

Yukarıdaki yol kodunu kendi dosya konumunuza göre yazın ben örnek amaçlı yazdım daha sonra bu komutu enterleyin.

Sonrasında nasıl LineageOS kurabilirim?

Anlattığım yöntemle zaten lineagos ROM'u indirip flashlayabilirsiniz.

Edit: Belirtmeyi unutmuşum TWRP'den ADB sideloadı aktive etmeniz gerek.

Geri
Yukarı