İşletme mezunu işsiz kalır mı?

Ben de planladığım üzere işletmeye gideceğim ancak üniversitede kararsızım. Aklımda Kocaeli Üniversitesi, Bursa Uludağ Üniversitesi ve Eskişehir Osmangazi Üniversitesi var. Sizce hangisi daha iyi?
Hocam benim tavsiye vermem biraz yersiz olur, bunlar hakkında pek bilgim yok 😃. Yalnız ESOGÜ'ye giderseniz Akademiklink'ten Behçet hoca burada işletme hocası, onu biliyorum tek.

Dokuz Eylül veya Ege'de okursan işsiz kalma olasılığın gene de var ama çok daha az sıradan bir üniversiteye göre. Kendini geliştirmeye bakıyor işler...
Maalesef sıralamam şaşırtıcı derecede beklentimin altında geldiği için sıralamama en yakın gidebildiğim üniversiteler Kocaeli Üniversitesi, Bursa Uludağ Üniversitesi ve Eskişehir Osmangazi Üniversitesi. Aralarında seçim yapmak zorunda kalacağım.

Maalesef sıralamam şaşırtıcı derecede beklentimin altında geldiği için sıralamama en yakın gidebildiğim üniversiteler Kocaeli Üniversitesi, Bursa Uludağ Üniversitesi ve Eskişehir Osmangazi Üniversitesi. Aralarında seçim yapmak zorunda kalacağım.
Okuma bence. Mezuna bırak sonra çok pişman olabilirsin. Söylediğin üniversiteler kötü değil ama işletme işte ne bileyim, işsiz kalma olasılığın fazla maalesef. Yazılımla ilgiliysen YBS ye bakabilirsin ne dersin?

Okuma bence. Mezuna bırak sonra çok pişman olabilirsin. Söylediğin üniversiteler kötü değil ama işletme işte ne bileyim, işsiz kalma olasılığın fazla maalesef. Yazılımla ilgiliysen YBS ye bakabilirsin ne dersin?
Peki bu üç üniversiteden birine gidip notlarımı yüksek tutarsam Marmara veya bunun gibi iyi üniversitelere yatay geçiş yapma şansım var mı acaba?

Merhaba arkadaşlar bende işletme okumak istiyorum Almanca öğreniyorum İngilizcem var ve duyduğum kadar Almanya'ya işletme okuyup gitmek çok garanti miş bende Almanya'da okumak istiyorum ne kadar doğru bilen birisi varsa yardımcı olabilir mi

Yeni konular

Geri
Yukarı