İsmin silinip tekrar yazılmasından kopya muamelesi görülür mü?

Merhaba sosyal, bugün felsefe sınavında ad soyad kısmını biraz yamuk yazmıştım. Sildim yeniden yazdım. Eski yazdığım yazı az da olsa okunuyordu. Kopya muamelesi yaparlar mı? (Kopya çekmedim.)
Ben kendimi bildim bileli her sınav ya ismimi, ya sınıfımı ya da numaramı kaydırır silerim. Şu ana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım, siz de yaşamazsınız bence hocam.

Ben kendimi bildim bileli her sınav ya ismimi, ya sınıfımı ya da numaramı kaydırır silerim. Şu ana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım, siz de yaşamazsınız bence hocam.
Eyvallah hocam

.
Hocam liseli misiniz?

Hocam sayısal kötü diyelim matematik, fizik ve kimyadan düşük alacağım onun dışında iyi. Hocam kaçıncı sınıfsınız?
Benim de sayısal derslerim berbat hocam. Yarın kimya sınavı var çok korkuyorum doğrusu. 10. Sınıfım bu arada, ileride dil seçip geleceğime bakmayı planlıyorum.

Benim de sayısal derslerim berbat hocam. Yarın kimya sınavı var çok korkuyorum doğrusu. 10. Sınıfım bu arada, ileride dil seçip geleceğime bakmayı planlıyorum.
Bende 10.sınıfım hocam başarılar dilerim. Ben mesleki ve tekniki Anadolu lisesindeyim boş kontenjan olsa Anadolu lisesine geçmeyi planlıyorum

Bende 10.sınıfım hocam başarılar dilerim. Ben mesleki ve tekniki Anadolu lisesindeyim boş kontenjan olsa Anadolu lisesine geçmeyi planlıyorum
Teşekkür ederim hocam, size de başarılar dilerim. Ben de Anadolu lisesinde okuyorum, ilk fırsatımda başka bir anadolu lisesine nakil gideceğim. Buradaki dil hocaları gerçekten çok kötü, birkaç tane hoca hariç hiçbir hoca öğrenciye saygı duymak nedir bilmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı