Çözüldü ISO dosyası yazdırılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SF martinez

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba ISO to USB indirdim. Windows 7 ISO dosyasini indirdim. Ama burning yaparken bu hata ile karsilastim. Windows XP'den Windows 7'ye geçiş yapiyorum. Ne yapmalıyım?

IMG_20240210_181016.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Evet Technopat'tan indirdim. Zaten biçimlendirilmiş durumda USB bellek. Fakat sadece bu dosya hatasını veriyor. Deneyince haber veririm.

Üzgünüm ama CD yazdırıyor ve bende USB bellek var.@ahmttrn

O halde programı silip tekrar indirin. Onun dışında Microsoft kendi sitesinden attığım Linkten ISO dosyasını indirin. Kurulum sırasında da oraya gelebilirsek Pro mu Home mu seçebilirsiniz ki Pro gereksiz oluyor. Bu arada iso değiştirmeden önce WintoFlash programını indirip deneyin.

Ne yaptınız hocam farklı bir sıkıntı vs var mı?
Merhaba ISO to USB indirdim. Windows 7 ISO dosyasini indirdim. Ama burning yaparken bu hata ile karsilastim. Windows XP'den Windows 7'ye geçiş yapiyorum. Ne yapmalıyım?

Eki Görüntüle 2112596

Soruna bakacak olursak udf dosya sistemi içeriyormuş. Ayrıca ISO-13346 UDF destekli dosya. Kullandığınız sistem nedir? Ayrıca rufus kullanmanı öneririm. Link bıraktım.

Soruna bakacak olursak udf dosya sistemi içeriyormuş. Ayrıca ISO-13346 UDF destekli dosya. Kullandığınız sistem nedir? Ayrıca rufus kullanmanı öneririm. Link bıraktım.
Üzgünüm ama tam olarak dediğinizi anlayamadım. İso to usb kullanıyorum. Onu soruyorsanız bu. Ama bıraktığınız link te Windows Xp destekli değil.

Üzgünüm ama tam olarak dediğinizi anlayamadım. ISO to USB kullanıyorum. Onu soruyorsanız bu. Ama bıraktığınız link te Windows XP destekli değil.

Normalde XP desteği vardı diye biliyordum. Ama kontrol ettim yokmuş. ISO dosyaları yazdırırken benim önerdiğim ve diğer kullanıcıların önerdiği programdır. ISO to USB ayar kısmında yaptığınız ayarları atar mısınız?

Program zaten çok basit düzeyde hazırlanmış. Yapılacak pek bir ayar yok. Önerdiğim bu programı indirip deneyin. Ayrıca ISO dosyasını Technopat konusundan mı indirdiniz?
Evet technopattan indirdim. Zaten biçimlendirilmiş durumda USB bellek. Fakat sadece bu dosya hatasını veriyor. Deneyince haber veririm.

Evet Technopat'tan indirdim. Zaten biçimlendirilmiş durumda USB bellek. Fakat sadece bu dosya hatasını veriyor. Deneyince haber veririm.

O halde programı silip tekrar indirin. Onun dışında Microsoft kendi sitesinden attığım Linkten ISO dosyasını indirin. Kurulum sırasında da oraya gelebilirsek Pro mu Home mu seçebilirsiniz ki Pro gereksiz oluyor. Bu arada iso değiştirmeden önce WintoFlash programını indirip deneyin.

Son düzenleme:
Çözüm
O halde programı silip tekrar indirin. Onun dışında Microsoft kendi sitesinden attığım Linkten ISO dosyasını indirin. Kurulum sırasında da oraya gelebilirsek Pro mu Home mu seçebilirsiniz ki Pro gereksiz oluyor. Bu arada ISO değiştirmeden önce wintoflash programını indirip deneyin.

Sağ olun hocam Rufus'un eski bir sürümünü indirdim. Yazdırma işlemini gerçekleştirdim. Windows 7 kurulu şu an. Ama sadece internete bağlanma problemi yaşıyorum.

Geri
Yukarı